تقوی: برخی می​‌خواهند در ماجرای پول‌های کثیف، بورسیه‌ها و دکل‌های نفتی، اصولگرایان رامقصر جلوه دهند

ایسنا نوشت: رئیس شورای همگرایی نیروهای ارزشی کشور گفت: مجلس آینده نباید همانند مجلس ششم باشد؛ چراکه در مجلس ششم برخی به دنبال حذف ولایت فقیه از قانون اساسی و نظام بودند.

حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی در دومین گردهمایی نیروهای ارزشی استان مرکزی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و جمعی از ائمه جماعات استان مرکزی برگزار شد، گفت: مجلس باید ولایی باشد و به اصول انقلاب و قانون اساسی احترام بگذارد، این یک موضوع ملی است نه حزبی.

تقوی تأکید کرد: باید همگان به پا خاسته و با حرکتی همسو نیروهای ولایی را گردهم آورند و با ایجاد یک جبهه ارزشی در جامعه از پراکنده شدن جلوگیری کرده و در نهایت با حضوری موثر در جریان‌های کشور در دفع و رفع توطئه‌ها کوشا باشیم.

تقوی ادامه داد: نیروهای ارزشی و دولتمردان موظف هستند با توجه به مسائل و مشکلات موجود در جامعه دست به دست هم داده و با دنبال کردن هشدارها و منویات مقام معظم رهبری از ایجاد هر گونه ساختارشکنی دوری کنند.

تقوی گفت: این نیروها همواره مخالفانی دارند، تا جایی که مسائلی همچون پول‌های کثیف و بورسیه‌ها و دکل‌های نفتی با بزرگنمایی‌ها مطرح شده و اصولگرایان را مقصر دانسته و با جهت دادن به اذهان مردم فضای اغتشاش‌آمیز ایجاد کردند.

وی تصریح کرد: اصولگرایان هر دولتی که روی کار آمده است را نه مطلقاً از همه جهات پاک می‌دانند و نه مطلقاً زشت و خائن. همه چیز را سیاه دیدن و سیاه نشان دادن غلط است. دولت اصولگرا نیز همانند سایر دولت‌ها نقاط ضعف و قوت‌های خود را داشته است.

وی اظهارداشت: کشور در شرایط حساسی قرار دارد و دشمنان و منافقان، موضوع برجام را دروازه‌ مناسبی برای نیل به اهداف و برنامه‌های خود ترسیم کرده بودند. در این میان آمریکا با شیوه نفوذ، اهداف پلید خود را دنبال می‌کنذ.

27214

کد N1065511