استاندار تهران:

تعامل با هیات نظارت انتخابات در دستور کار فرمانداران باشد

استانداري تهران,سید حسن هاشمی,انتخابات مجلس دهم

استاندار تهران با تاکید بر اینکه تعامل و همکاری با هیات نظارت باید در دستور کار همه فرمانداران باشد، گفت: مبنای کار ما قانون و حفاظت از حقوق مردم است و باید منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای محقق شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سیدحسین هاشمی در جریان بازدید از ستاد انتخابات استان تهران در جمع روسای کمیته‌های ستاد با اشاره به اینکه مجریان انتخابات مطابق جدول زمان‌بندی، همه امور انتخابات را با دقت نظر و با توجه به قوانین و دستورالعمل‌ها در دستور کار دارند اظهار کرد:‌ باید پرهیز شود که همه امور انتخابات به دقیقه نود کشیده نشود.

هاشمی با تاکید بر اینکه تعامل و همکاری با هیات نظارت باید در دستور کار همه فرمانداران باشد، افزود: مبنای کار ما قانون و حفاظت از حقوق مردم است و باید منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای محقق شود.

استاندار تهران تعامل، همکاری و اعتماد را سیاست اصلی ستاد انتخابات استان تهران دانست و افزود: در انتخاب معتمدین هیات‌های اجرایی دقت لازم شود تا افرادی انتخاب شوند که وقت کافی داشته باشند.

انتهای پیام

کد N1065459