تأکید مجمع زنان اصلاح‌طلب بر مشارکت فعال زنان در ثبت‌نام کاندیداتوری انتخابات مجلس دهم

مجمع زنان اصلاح‌طلب در بیانیه‌ای بر حضور فراگیر و مشارکت فعال زنان برای ثبت‌نام کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم تأکید کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

و اینک آزمونی دیگر برای زنان ایران در تعیین سرنوشت جامعه اسلامی با شرکت فراگیر جهت ارائه ظرفیت و توانایی‌های خود برای خدمت به ایران اسلامی .

زمانی در پاسخ به اراده امام خمینی برای شکل‌گیری انقلابی عظیم و رهایی جامعه از حاکمیت سلطه‌جویان بیگانه و روزی مشارکت در جنگی ناخواسته برای حفظ و حراست مرز و بوم ایران‌زمین و روزگاری مشارکت در بازسازی و آبادانی و اعتلای کشور نقش آفرین بوده‌اند و اینک ایفای نقش در منصب سیاسی برای رشد و توسعه‌ای همه جانبه با شرکت در تعیین سرنوشت و ثبت نام برای کاندیداتوری را به تجربه می‌نشیند.

بر هر بانویی که در توان خود این ظرفیت را می‌یابد که قادر است در جایگاه قانونگذاری بهترین‌ها را تصویب نماید فرض است تا با ادای تکلیف ایفای نقش کند و به جامعه این نکته را بیاموزد که زن ایرانی قادر است نقشی ماندگار و اثرگذار از خود بر جای گذارد و راه رسیدن به توسعه کشور را با حضوری قدرتمندانه محقق سازد. او با حضور نقش آفرین خود به نسل امروز و فردا یادآور می‌شود که اگر تا کنون در مقابل تمامیت خواهی مردان سکوت اختیار کرده است، اینک برای رسیدن به ساختار نظامی سلامت که در آن منافع فردی تعیین‌گر عملکرد نباشد و تلاش برای برون رفت از شرایط نامطلوب قانونگذاری اقتضاء می‌کند که همچون گذشته ایثار نموده راه تعالی را برای جامعه فراهم نماید و به مردان جامعه بیاموزد که برای پاسخ به دهها پرسش نسل امروز به اینکه چه تلاشی را برای بهینه‌سازی شرایط اجتماعی فراهم کرده‌اند با حضوری فراگیر، دقت نظر ، خدمت به مردم و بهبود شرایط با تصویب قوانینی کارآمد و روزآمد را ارائه دهد موضوعی که جز با برخورداری از نمایندگانی خبره،اندیشمند و دلسوز برای مردم محقق نمی‌شود . پس زنان همه با هم برای اثبات این امر که باید با انتخاب بهترین گزینه‌ها عرصه را بر منفعت طلب‌ها تنگ نمایند ، با مشارکتی فراگیر به حوزه‌های انتخابیه برای ثبت نام بروند . به امید انتخاب بهترین‌ها.

انتهای پیام

کد N1064988