انتقاد بزرگواری از تعلل دولت در ارائه بودجه

سیاسی

نماینده مردم کهکیلویه در مجلس از تعلل در ارائه لایحه بودجه و عملی نشدن برخی موارد در لایحه بودجه 94 انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، سید محمدعلی بزرگواری در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به اصل 84 قانون اساسی و ماده 186 آیین نامه داخلی مجلس گفت: در خصوص ارائه لایحه بودجه به رئیس جمهور تذکر می دهم.

وی ادامه داد: دولت به قانون تحویل لایحه بودجه عمل نکرده که باید هر چه سریعتر اقدام کند، در عین حال بعد از 9 ماه هیچ بودجه‌ای را از سال 94 به پروژه ها تخصیص نداده و بسیاری از پروژه های عمرانی تعطیل هستند و کارگران حقوق نگرفتند و دلیل آن این است که دولت چندین ماه مردم را به مسأله مذاکرات هسته‌ای و تحریم‌ها مشغول کرده است.

نماینده مردم کهکیلویه در مجلس اظهار کرد: حال در آستانه انتخابات مجلسین خبرگان و شورای اسلامی دولتمردان تمام هم و غم خود را گذاشته اند روی برگزاری انتخابات و گرفتن نتیجه مطلوب به نفع خود و شب و روز در حال تغییر و تحول در ادارات و سازمان‌ها هستند و در چینش فرمانداران، بخشداران و هیأت های اجرایی کاملا یک طرفانه عمل می‌کنند و مسائل عمرانی و اجرایی را تعطیل کرده‌اند و در قبال همه مشکلات خزانه و بانک مرکزی را مقصر می‌دانند.

بزرگواری در پایان اظهار کرد: نمایندگان مجلس از پشت پرده تعلل در عدم تخصیص و پرداخت اعتبارات ملی باخبر هستند و به موقع به مردم اطلاع رسانی می‌کنند.

انتهای پیام

کد N1064209