دعوت شخصیت‌ها از خرازی برای کاندیداتوری از قم/ معرفی لیست ۱۰۰ نفره ندا به شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طل

تسنیم نوشت: سخنگوی حزب ندای ایرانیان از نهایی شدن لیست ۱۰۰ نفره این حزب برای معرفی به شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان خبر داد.

حسن یونسی، درباره اخباری مبنی بر کاندیداتوری صادق خرازی از قم، گفت: بسیاری از اعضای شورای مرکزی نظرشان این است که آقای دکتر خرازی از قم کاندید انتخابات مجلس شوند، اما وی هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌اند. آقای خرازی جدای از اظهارنظر شخصی تابع تصمیمات حزب هستند.

وی ادامه داد: دعوت‌هایی از حوزه انتخابیه قم از دکتر خرازی شده، اما وی هنوز نظر نهایی نداده است.

سخنگوی حزب ندا در مورد برنامه‌های این حزب برای انتخابات گفت: برنامه‌های حزب توسط ستاد انتخابات دنبال می‌شود.

یونسی از نهایی شدن لیست 100 نفره حزب ندا برای معرفی به شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان خبر داد و گفت: اسامی 100 نفر از اعضای حزب ندا و اشخاصی که با این حزب همسو هستند، برای معرفی به شورای سیاست‌گذاری انتخابات اصلاح‌طلبان جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس آماده شده و ما این افراد را به این شورا معرفی خواهیم کرد.

وی درباره محور برنامه‌های حزب ندا برای دهمین دوره انتخابات مجلس، یادآور شد: محور برنامه‌های حزب ندا برای دهمین دوره مجلس آماده شده و به ترتیب اولویت شامل اشتغال با تاکید بر تولید ملی، حقوق شهروندی با تاکید بر حقوق زنان، مسئله بحران آب، سلامت با تاکید بر محیط زیست و امنیت داخلی بر مبنای قدرت بازدارندگی می‌شود.

2727

 

 

کد N1063937