۰

روند تشکیل هیات اجرایی انتخابات مجلس خبرگان در تهران آغاز شد

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس خبرگان,انتخابات مجلس دهم

رییس ستاد انتخابات تهران گفت: 30 نفر از معتمدان برای تشکیل هیات اجرایی مجلس خبرگان رهبری به هیات نظارت تهران معرفی شدند.

علی‌اصغر ناصربخت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: پس از دستور وزیر کشور به فرمانداران سراسر کشور برای تشکیل هیات اجرایی انتخابات مجلس خبرگان، روند تشکیل هیأت اجرایی این انتخابات در فرمانداری تهران آغاز شد.

وی افزود: در فرمانداری تهران جلسه هیات اداری با حضور فرماندار تهران، مدیرکل ثبت احوال و نماینده دادستان تهران شکیل شد. در این جلسه لیست 30 نفره از معتمدان مرور شد و اسامی آنها به هیأت نظارت فرستاده شد. این هیأت باید طی امروز و فردا نظر خود را درباره این لیست اعلام کند.

معاون سیاسی فرماندار تهران همچنین خاطرنشان کرد: از میان 30 نفر هیأت نظارت 8 نفر را انتخاب می‌کند که ترکیب نهایی هیأت اجرایی مجلس خبرگان در تهران با حضور این 8 نفر و فرماندار تهران، مدیرکل ثبت احوال و نماینده دادستان تهران تشکیل می‌شود.

وی در پایان با بیان اینکه روند تشکیل هیات اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی هم هفته آینده آغاز می‌شود، افزود: ما 30 نفر را به هیات نظارت معرفی می‌کنیم که از میان آنها 9 نفر انتخاب می‌شوند. فرماندار تهران، مدیرکل ثبت احوال و نماینده دادستان تهران نیز به این 9 نفر افزوده می‌شوند تا ترکیب هیأت اجرایی مجلس شورای اسلامی نیز نهایی شود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.