سفارت کشورمان در روسیه اعلام کرد؛

دعوت از تجار برای حضور در نمایشگاه ملی صنایع ایران

با تصمیم مسئولان روسیه و ایران مبنی بر برگزاری نمایشگاه ملی صنایع ایران « گفتمان تجاری-صنعتی ایران و روسیه » از تجار دو کشور برای شرکت در این نمایشگاه دعوت شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،بخش دیپلماسی رسانه ای سفارت ایران در مسکو اعلام کرد: از جانب رؤسای دو کشور روسیه و ایران تصمیمی مبنی بر برگزاری نمایشگاه ملی صنایع ایران « گفتمان تجاری-صنعتی ایران و روسیه » مورخ 23-21 دسامبر 2015 به سرپرستی وزیر صنعت و تجارت فدراسیون روسیه، دنیس والِنتیویچ مانتوروف، صورت گرفت.

اجرای اقداماتی همچون «گفتمان تجاری-صنعتی ایران و روسیه »، امکان ایجاد انگیزه ای مضاعف در تحکیم روابط تجاری- اقتصادی ایران و روسیه و همچنین ثبات جایگاه صنعت روسیه در ایران را فراهم خواهد آورد .

قالب های اقدامات مذکور:

- برنامه ی کاری مشتمل بر نشست عمومی و میزگردهای موضوعی

- ارائه ی نمایشگاهی شرکت های روسی در مساحت 4000 مترمربع

- دیدارهای B2B در سطوح مختلف

- پذیرایی رسمی از شرکت کنندگان در ماموریت تجاری

در مجموعه ی نمایشگاه بین المللی تهران نمایش و معرفی طرح های تولیدی-فنی شرکت های صنعتی برجسته‌ی روسی در حوزه های متالوژی، ماشین سازی، موتورسازی، خودروسازی، فناوری های هوانوردی، حمل و نقل و غیره، همچنین پروژه های بلندمدت همکاری های دوجانبه، از جمله در خصوص ایجاد شرکت ها، مراکز مهندسی و پارک های صنعتی مشترک، برنامه ریزی شده است.

وزارت صنعت و تجارت فدراسیون روسیه بعنوان مجری این اتفاق حضور خواهد داشت.

از شرکت ها و سازمان های علاقه مند ایران و روسیه مرتبط با ایجاد روابط جدید تجاری و همچنین گسترش و تحکم همکاری ها جهت حضور دراین نمایشگاه دعوت به عمل آمد.

انتهای پیام

کد N1063308