۰
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر:

تا سال 2050، یک‌سوم جمعیت اروپا مسلمان خواهد بود

  • ۱۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گفت: اسلام هراسی پروژه عظیمی است، اما پیش‎بینی می‎کنم تا سال ۲۰۵۰ ، یک سوم از جمعیت اروپا مسلمان خواهد بود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی در هشتمین شب از مراسم عزاداری دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سیره زندگی پیامبر (ص) اظهار کرد: خداوند در قرآن می‎فرماید پیامبر اکرم(ص) اسوه و الگوی بسیار خوبی است و ما نیز باید بهترین تاسی را از ایشان داشته باشیم.

وی تصریح کرد: امروز در جامعه باید اخلاق اسلامی را ترویج کرده و جوانان را با منش پیامبر اکرم(ص) تربیت کنیم. همچنین ما نسبت به سایر انسانها و بشریت امروز مسئولیت داریم و نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و غرب نیز بر اساس همین مسئولیت است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه نباید کاری کنیم که نسبت به اسلام تنفر ایجاد شود گفت: امروز جامعه نیاز به رحمت اسلامی دارد و باید آن را به جهان معرفی کنیم و نیز این رحمت اسلامی را در زندگی خودمان هم پیاده کنیم چرا که ما نماینده اسلام هستیم و نباید کاری کنیم که نسبت به اسلام تنفر ایجاد شود.

وی افزود: اسلام در جهان و اروپا رو به رشد است و دشمنان برای مقابله به اسلام هراسی متوسل شده‎اند. اسلام هراسی پروژه عظیمی است اما پیش‎بینی می‎کنم تا سال ۲۰۵۰ ، یک‎سوم از جمعیت اروپا مسلمان خواهد بود.

معزی ادامه داد: هرگز باور نداریم که داعش و اعضای آن، مسلمانان جاهل باشند بلکه سردومداران آنها مزدورانی هستند که توسط استکبار جهانی وظیفه ایجاد نفرت از اسلام را بر عهده دارند.

وی در پایان اظهار کرد: وظیفه ما این است که رحمت و رافت و مهربانی اسلام را گسترش دهیم و این بدان معنا نیست که در مقابل دشمنان کوتاه بیاییم . در اصول اسلام نمی‎توان کوتاه آمد اما پیامبر اکرم(ص) با ادبیات خوب و کلام زیبا اسلام را پیش برد و جوانان امروز نیز بیش از هر زمانی به اخلاق

پیامبر (ص) نیاز دارند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.