مصباحی مقدم: کسانی را انتخاب نکنید که دل در گروی قبله غرب دارند

غلامرضا مصباحی مقدم,انتخابات مجلس دهم

مهر نوشت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:‌ نباید کسانی را که به دنبال برخی مقاصد خاص بوده و دل در گروی قبله غرب داشته و می خواهند آن قبله را بر مردم حاکم کنند، انتخاب کرد.

غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ظهر پنج شنبه در اجتماع عزاداران ورامینی در مسجد چهارده معصوم(ع) این شهرستان با تسلیت سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و امام حسن مجتبی(ع)، اظهار داشت: سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص)، روز انقطاع وحی است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع) ادامه داد: مصیبت های بزرگ و پی در پی در روزهای پایانی ماه صفر قرار دارد که به صورت یکجا بر ما وارد شده است، اما انتظار ظهور امام عصر(عج) باعث آرامش در دل های محبین اهل بیت می شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران یادآور شد: امام راحل، نیمه خرداد را سرآغاز نهضت و جنبش انقلاب اسلامی عنوان و تشکر ویژه ای از مردم ورامین کردند، چرا که مردم ورامین، ولایتمدار، عاشق اهل بیت، امام و رهبری بوده و شهید تقدیم نظام اسلامی کرده اند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: ما در آینده، انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را پیش رو داریم.

وی عنوان کرد: خداوند به همه ما، نعمت نظام جمهوری اسلامی و حاکمیت ولایت فقیه را داده و باید از این نعمت بزرگ، صیانت و پاسداری کنیم.

مصباحی مقدم افزود: خداوند نعمتی را از انسان ها نمی گیرد، مگر آنکه انسان، شایستگی آن را نداشته باشدو به همین خاطر باید نعمت نظام اسلامی را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: شکر نعمت استقرار نظام اسلامی، انتخاب و سپردن ارکان نظام به دست افراد پاک، خالص و معتقد به خداست که تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم انجام می دهند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: نباید کسانی که به دنبال برخی مقاصد خاص بوده و دل در گروی قبله غرب داشته و می خواهند آن قبله را بر مردم حاکم کنند، انتخاب کرد.

وی با تأکید بر این نکته که باید انتخاب هوشیارانه و اگاهانه در انتخابات آتی صورت بگیرد، عنوان کرد:‌ملت ایران نشان داده است که هوشیار و آگاه و بصیر بوده و تجربه های متعددی را در این عرصه داشته است.
17213

 

کد N1061725