روحانی در فرودگاه مشهد:

اولین هدفم از سفر به خراسان رضوی تشرف به مرقد امام رضا(ع) است

سیاسی

رییس‌ جمهور هدف از سفر به مشهد را تشرف به مرقد امام رضا(ع) عنوان کرد و گفت: طی این سفر، آخرین وضعیت برنامه های عمرانی، اقتصادی و فرهنگی استان خراسان رضوی در جلسه شورای اداری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحاني روز پنجشنبه و در بدو ورود به فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد مورد استقبال آيت الله علم الهدي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه مشهد، استاندار خراسان رضوي و جمعي از مسوولان استاني قرار گرفت.

رییس‌ جمهور در گفت وگویی با خبرنگاران در فرودگاه شهید هاشمی نژاد، هدف از سفر به استان خراسان رضوی را تشرف به مرقد مطهر امام رضا(ع) در این ایام نورانی و بررسی شرایط استان عنوان کرد و اظهارداشت: تشرف به زیارت مرقد مطهر امام هشتم(ع) برای همه مردم ایران افتخاری بزرگ است، چرا که ما هر چه داریم از لطف اهل بیت و بویژه امام رضا(ع) است.

روحانی با بیان اینکه اولین هدف سفر به استان خراسان رضوی تشرف به مرقد امام رضا(ع) در این ایام است، ‌گفت: همچنین طی این سفر، آخرین وضعیت برنامه های عمرانی، اقتصادی و فرهنگی استان خراسان رضوی در جلسه شورای اداری مورد بررسی قرار می‌گیرد تا میزان پیشرفت طرح ها و برنامه هایی که در آخرین سفر  به این استان، وعده انجام آنها داده شده بود، مشخص شود.

شماری از اعضای هیات دولت، رییس جمهوری را در این سفر همراهی خواهند کرد.

کد N1061671