چرا 24 سخنرانی روز دانشجو لغو شد؟/ پاسخ دبیر کمیسیون دانشجویی شورای امنیت کشور را بخوانید

ایرنا نوشت: دبیر کمیسیون دانشجویی شورای امنیت کشور گفت: براساس تمهیدات پیش بینی شده در شورای امنیت کشور شاهد برگزاری منظم حدود 450 مراسم به مناسبت روز دانشجو در نقاط مختلف بودیم.

محمد امین رضازاده افزود: از حدود 450 مراسمی که در سراسر کشور به مناسبت روز دانشجو برگزار شد برای چهار مراسم مجوزی صادر نشده بود.
مدیرکل سیاسی وزارت کشور ادامه داد: این مراسم دو مورد مربوط به اصولگرایان و دو مورد نیز مربوط به اصلاح طلبان بود که به موقع نتوانستند هماهنگی های لازم برای اخذ مجوز را انجام دهند.
دبیر کمیسیون دانشجویی شورای امنیت کشور گفت: همچنین دو مورد لغو سخنرانی داشتیم که هر دو متعلق به اصلاح طلبان بود.
رضازاده خاطرنشان کرد: 24 مورد سخنرانی نیز به لحاط شرایط جوی و آب و هوایی برگزار نشد چرا که سخنرانان نتوانستند در مراسم حضور یابند.
رضازاده با یادآوری برگزاری خوب و موفق مراسم روز دانشجو در سراسر کشور با حضور سخنرانان ملی و استانی اظهارامیدواری کرد که در آینده هیچ مراسمی لغو نشود.
وی با بیان اینکه با تمهیدات پیش بینی شده مراسم روز دانشجو در سراسر کشور به خوبی مدیریت و انجام شد تصریح کرد: وجود هماهنگی خوب بین وزارت کشور، وزارت علوم، استانداری ها،فرمانداری ها، دانشگاه ها و اعضای شورای تامین استان ها و شهرستان ها عامل برگزاری منظم مراسم روز دانشجو در سراسر کشور بود.

17213

کد N1061609