۰

بازدید تشکل دانشجویی « فرزندان رمضان» از مجلس

  • ۱۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دانشجويي

گروه فرهنگی دانشجویی «فرزندان رمضان» همزمان با روز دانشجو و هفته مجلس با حضور در مجلس شورای اسلامی با تعدادی از نمایندگان گفت‌وگو کردند.

گروه فرهنگی دانشجویی «فرزندان رمضان» همزمان با روز دانشجو و هفته مجلس با حضور در مجلس شورای اسلامی با تعدادی از نمایندگان گفت‌وگو کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، «فرزندان رمضان » در ابتدای این بازدید ساعاتی را مهمان نمایندگان مجلس در صحن علنی بودند و از نزدیک در جریان روند کار و مباحث مطرح شده در نهاد قانونگذاری قرار گرفتند.

گفت‌وگو با برخی نمایندگان ، بازدید از موزه مجلس و ساختمان مشروطه از دیگر برنامه های این تشکل دانشجویی بود.

حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز در جمع این دانشجویان حاضر شد و در سخنانی با تبریک 16 آذر روز دانشجو به تبیین جایگاه قوه مقننه و رکن قانونگذاری پرداخت و نقش جامعه دانشگاهی را در پیشرفت کشور و تحقق فرامین مقام معظم رهبری حیاتی دانست.

در این گفت‌وگو که در ساختمان مجلس مشروطه برگزارشد اعضای این تشکل دانشجویی گزارش کاری از فعالیت شش ماهه اخیر خود ارائه دادند و سوالاتی در حوزه فرهنگی واقتصادی و سیاست خارجی مطرح کردند.

به گزارش ایسنا، گروه دانشجویی فرزندان رمضان با رویکرد فرهنگی، اجتماعی و اقتصاد مقاومتی برای استفاده از ظرفیت دانشجویان نخبه در زمینه تبیین فرهنگ اقتصاد مقاومتی تشکیل شده است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.