دعای مصباحی مقدم برای آیت الله مصباح

پایگاه اطلاع رسانی جامعه روحانیت نوشت: مسئول رسانه ای جامعه روحانیت گفت: رابطه آقای مصباحی مقدم با آیت الله مصباح یزدی رابطه شاگرد و استاد است.

قربانی با اشاره به  گفت و گوی خود با مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت:حجت الاسلام مصباحی مقدم اظهارداشتند آیت الله مصباح یزدی استاد بنده بودند و بنده افتخار شاگردی ایشان را در دروس معارف قرآن ،فلسفه و بسیاری از دروس دیگر را داشتم و حتی به دعوت ایشان، استاد موسسه امام خمینی(ره) طی سالهای متمادی و عضو شورای عالی موسسه امام خمینی (ره) بودم. 
به گفته قربانی، مصباحی مقدم رابطه خود با آیت الله مصباح یزدی را رابطه شاگرد و استاد عنوان کرد و با بیان این مطلب که "وظیفه خود می دانم که حرمت استاد را حفظ کنم"اظهار داشت: بنده دائماً برای سلامتی ایشان دعا می کنم. 
قربانی ادامه داد: مصباحی مقدم در پاسخ به این پرسش که از اظهارات اخیر شما سوء استفاده شد وحاشیه هایی ایجاد کرده گفت که
رقیب دنبال شکاف و اختلاف در جریان اصولگرایی است.اصولگرایان مراقبت کنند.ایشان همچنین اظهار داشتند: حرکت وحدت اصولگرایان مورد حمایت جامعتین و سه فقیه بزرگوار حضرات آیات موحدی کرمانی و یزدی و مصباح یزدی می باشد و اگر هم احیاناً نظری باشد که سه بزرگوار در اینگونه مسائل رهنمودی ارائه بدهند یا با یکدیگر نشستی داشته باشند که به وحدت اصولگرایان کمک کند حتماً دریغ نخواهند کرد. 


29214

کد N1061015