مصباحی مقدم:

حرکت اصولگرایان برای رسیدن به وحدت مورد حمایت جامعتین است

انتخابات,جامعه روحانيت مبارز,انتخابات مجلس,انتخابات مجلس دهم

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: حرکت اصولگرایان برای رسیدن به وحدت مورد حمایت جامعتین است و شورای فقها نیز از هیچ عملی برای ایجاد وحدت، دریغ نخواهد کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز درباره جایگاه آیت الله مصباح یزدی در جریان اصولگرایی اظهار کرد:آیت الله مصباح یزدی استاد بنده بودند و بنده افتخار شاگردی ایشان را در دروس معارف قرآن ،فلسفه و بسیاری از دروس دیگر را داشتم و حتی به دعوت ایشان استاد موسسه امام خمینی(ره) طی سالهای متمادی و عضو شورای عالی موسسه امام خمینی (ره) بودم.

وی با بیان اینکه رابطه خود با آیت الله مصباح یزدی را رابطه شاگرد و استاد می داند و حفظ حرمت استاد را وظیفه خود تلقی می کند اظهار کرد:بنده دائماً برای سلامتی ایشان دعا می کنم و معتقدم رقیب دنبال ایجاد شکاف و اختلاف در جریان اصولگرایی است و اصولگرایان باید مراقبت باشند.

وی افزود :حرکت وحدت اصولگرایان مورد حمایت جامعتین و سه فقیه بزرگوار حضرات آیات موحدی کرمانی و یزدی و مصباح یزدی است و اگر هم احیاناً نظری باشد که سه بزرگوار در اینگونه مسائل رهنمودی ارائه بدهند یا با یکدیگر نشستی داشته باشند که به وحدت اصولگرایان کمک کند حتماً دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام

کد N1061006