فرماندار شهرستان دنا:

رسالت ما برگزاری انتخابات صحیح و سالم است

فرماندار شهرستان دنا گفت: رسالت ما برگزاری یک انتخابات صحیح و سالم در اسفند ماه امسال است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی‌تاج امیری در نشست شورای اداری با حضور حسنی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو به عنوان مهمترین هدف نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید است.

وی با بیان این که «از همه ظرفیت شهرستان برای برگزاری انتخابات باشکوه استفاده شود»، اظهارکرد: ما باید سعی کنیم در کنار برنامه‌ریزی، تعامل و هم فکری، با ایجاد انگیزه و برقراری شور و نشاط در سطح جامعه، زمینه و بستر لازم جهت حضور حداکثری مردم و سر افرازی آن‌ها در انتخابات را فراهم آوریم.

وی خاطرنشان کرد: رسالت ما برگزاری یک انتخابات صحیح و سالم است تا هر کس با رای مردم انتخاب شود، ما باید این رفراندوم را که یک عرصه ملی است در صحت و سلامت برگزار کنیم.

فرماندار دنا تصریح کرد: استفاده از امکانات دولتی به نفع کاندیدای خاصی ممنوع بوده و همه مدیران دستگاه‌های اجرایی در کنار مردم با تلاش در رفع مشکلات و افزایش اعتمادسازی برای حضور حداکثری در انتخابات اسفند ۹۴ بکوشند.

وی با اشاره به ثبت نام کاندیدها در ۲۸ آذر افزود: رقابت کاندیداها را در کنار رفاقت سالم بنا بر شعار سال مقام معظم رهبری مبنی همدلی و همزبانی دولت و ملت، اجرایی کنیم و بر سلامت انتخابات بیفزائیم.

انتهای پیام

کد N1059794