شهادت یک فلسطینی دیگر در کرانه باختری آمار شهدای انتفاضه را به 117 تن رساند

فلسطين

یک جوان فلسطینی دیگر بامداد امروز (سه‌شنبه) در جریان درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی در اردوگاه دهیشه واقع در جنوب شرق بیت لحم در جنوب کرانه باختری به شهادت رسید تا شمار شهدای انتفاضه قدس به 117 نفر برسد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، "مالک اکرم شاهین" (19 ساله) در اثر اصابت گلوله جنگی شلیک شده توسط نظامیان صهیونیستی به سرش به شهادت رسید.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از منابع محلی، شمار زیادی از نظامیان صهیونیستی به این اردوگاه حمله کرده و اقدام به تیراندازی گسترده و پرتاب گاز اشک آور و نیز درگیری با جوانان فلسطینی کردند که در نتیجه آن چند جوان فلسطینی زخمی شدند و مالک شاهین در اثر اصابت گلوله به سرش بلافاصله به شهادت رسید.

با شهادت این جوان فلسطینی در اردوگاه دهیشه واقع در جنوب شرق بیت لحم، شمار شهدای انتفاضه از آغاز آن در اوایل ماه اکتبر تاکنون که شصت و نهمین روز خود را پشت سر می‌گذارد، 117 نفر شهید شده‌اند که اکثر آنها را جوانانی تشکیل می‌دهند که در جریان عملیات‌های مقاومتی قهرمانانه یا درگیری با نظامیان اشغالگر صهیونیستی جان خود را از دست داده‌اند. تاکنون بیش از 14 هزار فلسطینی هم در جریان این انتفاضه به ضرب گلوله و یا در اثر استشمام گازهای سمی مجروح و یا مسموم شده‌اند.

انتهای پیام

کد N1059170