کوچک‌زاده دلیل دیگری برای استعفا مطرح کرد

دانشگاه آزاد اسلامي

مهدی کوچک‌زاده، نماینده اصولگرای مجلس در جریان بررسی طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلی و تکمیلی دلیلی دیگری برای استفعای خود مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کوچک‌زاده در تذکری گفت: در بررسی این طرح چند مورد خلاف آیین‌نامه اتفاق افتاده است. متن صحبت‌های آقای منادی (مخالف طرح) تماماً دفاع دانشگاه آزاد بود. به علاوه طبق آنچه در آیین‌نامه آمده هیچ برگه‌ای نباید بدون اجازه هیات رئیسه در صحن توزیع شود اما آقای منادی برگه‌ای را بدون اینکه اجازه هیات رئیسه در روی آن دیده شود، توزیع کرده است.

او ادامه داد: از صبح تا الان معاون پارلمانی دانشگاه کتابچه‌ای را در مجلس به نمایندگان نشان می‌دهد که عنوان آن این است: حمایت تاریخی 83 درصد نمایندگان مجلس از توسعه تسهیلات تکمیلی دانشگاه آزاد. بسیاری از دوستان که من با آنها صحبت کرده‌ام گفتند موضوع اصلا این نبوده است.

کوچک‌زاده افزود: این هم یکی از دلایلی بود که استعفا را مطرح کردم و هیات رئیسه صلاح ندانست آن را اعلام وصول کند. این هم یک دلیل دیگر. آنهایی که مشتاق این استعفا هستند...

به گزارش ایسنا، باهنر که ریاست جلسه را برعهده داشت سخنان کوچک‌زاده را قطع کرد و در پاسخ به تذکر او توضیح داد: توزیع کاغذ و نامه بین صندلی‌ها باید به اذن هیات‌رئیسه باشد که معمولا به صورت مکتوب روی آن نوشته می‌شود. این که آیا آقای منادی اجازه شفاهی گرفته بودند را از دبیر هیات رئیسه سوال خواهند کرد.

باهنر ادامه داد: از طرف دیگر موافق و مخالف برای صحبت‌های دلایل مختلفی دارند. آقای منادی به این دلیل که کنکور دانشگاه آزاد دولتی می‌خواهد جدا شود مخالفت کردند. هر کسی دلیلی دارد و از پنجره‌ای نگاه می‌کند یا موافق است یا مخالف.

انتهای پیام

کد N1059128