در کمیسیون بهداشت مجلس ارایه شد

گزارش رئیس مرکز بیماری‌های واگیر از وضعیت مبتلایان به آنفلوآنزای خوکی

آنفلوآنزا

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از سوال نماینده آبادان از وزیر کار درمورد تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری خبر داد و گفت: مقرر شد وزارت کار بررسی هایی را پیرامون این موضوع انجام دهد.

به گزارش ایسنا، عبدالرحمان رستمیان با اشاره به جلسه امروز کمیسیون بهداشت گفت: رئیس مرکز بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با حضور در این کمیسیون گزارشی از آخرین وضعیت مبتلایان به بیماری آنفلوآنزای خوکی را ارایه کرد.

وی ادامه داد:‌ در این نشست نمایندگان بر مراقبت‌های بهداشتی و کنترل این بیماری تاکید کردند که باید مورد توجه مسئولان وزارت بهداشت قرار گیرد؛ همچنین بیماران نیز باید در صورت بروز علایم در بدن خود سریعا به مراکز درمانی مراجعه کنند.

نماینده مردم دامغان در مجلس از حضور وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی برای پاسخ به سوال دهدشتی نماینده آبادان خبر داد و تصریح کرد: این سوال پیرامون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری بود که قرار شد وزارت کار بررسی هایی را پیرامون این موضوع انجام دهد.

رستمیان گفت: همچنین بحث و بررسی پیرامون هزینه‌کرد بودجه 94 نیز از دیگر موضوعاتی بود که مورد بررسی قرار گرفت همچنین پیش‌بینی‌ها برای بودجه سال آینده بهداشت و درمان نیز با حضور معاون پشتیبانی وزارت بهداشت و درمان مورد بررسی قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: در این نشست گفته شد که بیمه‌ها 5 هزار میلیارد تومان به بیمارستان‌ها بدهکار هستند که باید پرداخت شود.

انتهای پیام

کد N1058407