نماینده سبزوار در تذکری:

تدبیری برای حل مشکل پدیده شاندیز انجام شود

نماینده مردم سبزوار در مجلس ضمن تذکر به وزرای راه، جهاد کشاورزی ،اقتصاد و رئیس بانک مرکزی درخواست کرد تا به منظور حل مشکل شرکت پدیده شاندیز نیز تدبیری اندیشیده شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، رمضانعلی سبحانی فرد در تذکر شفاهی خود به وزیر راه و شهرسازی گفت: انتظار می‌رود هر چه سریعتر عملیات اجرایی آزادراه حرم تا حرم از مسیر سبزوار به مشهد انجام شود .

وی همچنین اظهار کرد: تسریع در اجرای پروژه راه آهن سبزوار به راه آهن سراسری و همچنین افزایش پروازهای فرودگاه سبزوار – تهران و عتبات عالیات از دیگر مواردی است که وزیر راه و شهرسازی باید در دستور کار قرار دهد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس طی تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار تسریع در تامین انتقال آب کشاورزان و پرداخت چغندرکاران در اسرع وقت شد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین به وزیر اقتصاد وبانک مرکزی تذکر داد و گفت: عدم توجه و سنگ اندازی و سخت گیری‌های غیر قانونی در پرداخت تسهیلات، صنعتگران، تولید کنندگان و روستاییان را با مشکل مواجه کرده است که هر چه سریعتر به این موضوع باید رسیدگی شود.

سبحانی فر همچنین خواستار اجرای کامل رتبه بندی حرفه‌ای معلمان و تامین تجهیز مدارس به وسایل کمک آموزشی شد و افزود: افزایش حقوق بازنشستگان و همسان سازی حقوق آنان با توجه به نرخ تورم از مواردی است که سالها اقدامی برای آن صورت نگرفته که باید هر چه سریعتر انجام شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس در پایان از تلاش دولت برای حل مشکل موسسه مالی میزان تشکر کرد و گفت: انتظار می‌رود برای حل مشکل شرکت پدیده شاندیز نیز تدبیری اندیشیده شود.

انتهای پیام

کد N1056383