رئیس بنیاد غدیرشناسی:

حرکت بزرگ پیاده‎روی اربعین برای ملت ایران یک پیروزی بزرگ بود

اربعين حسيني,پياده‌روي اربعين

رئیس بنیاد غدیرشناسی گفت: حرکت بزرگ پیاده‎روی اربعین برای ملت ایران یک پیروزی بزرگ است.

رئیس بنیاد غدیرشناسی گفت: حرکت بزرگ پیاده‎روی اربعین برای ملت ایران یک پیروزی بزرگ است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سعید شاه‎آبادی در نشست بصیرتی در حسینیه ناحیه مقاومت بسیج بروجرد، افزود: حدود 40 هزار سایت وهابیت مشغول شبهه افکنی در دین اسلام و کم‎رنگ کردن ولایت و رهبری هستند و در مقابل، فقط 2 هزار سایت مشغول ترویج دین اسلام و معرفی شیعه به جهان هستند.

وی اظهار کرد: امروز دشمن با راه‎اندازی شبکه‎های ماهواره‎ای و سنگر گرفتن در پشت‎بام خانه‎های ما جنگ نرم را برای شبهه افکنی در دین اسلام و نابودی اعتقادات دینی ما آغاز کرده است.

رئیس بنیاد غدیرشناسی تصریح کرد: دشمن توان جنگ سخت و حمله نظامی به ایران را ندارد لذا در تلاش است با جنگ نرم دین و آیین ملت ایران را ضعیف کند و برای این کار به سراغ جوانان و نوجوانان رفته است.

شاه‎آبادی با بیان این‌که «همایش پیاده‎روی اربعین حسینی چیزی جز عشق به ولایت و ائمه اطهار نیست» اضافه کرد: هیچ فراخوانی از سوی دولت‎های ایران و عراق و مراجع تقلید برای شکل‎گیری حماسه بزرگ اربعین اعلام نشد و این عشق به ولایت و امامت بود که چنین اقتدار بزرگی را برای شیعیان آفرید.

وی گفت: درحالی‎که آتش فتنه دور تا دور ایران اسلامی را فرا گرفته است ولی این کشور به برکت وجود ولایت فقیه و رهبری در آرامش کامل به‎سر می‎برد.

انتهای پیام

کد N1055389