یک عضو حزب موتلفه اسلامی:

دشمن برای هر دو انتخابات آینده برنامه دارد

حزب موتلفه اسلامي,انتخابات مجلس دهم

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: دشمن برای هر دو انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی برنامه دارد و ساده‌اندیشی است اگر فکر کنیم دشمن هیچ برنامه‌ای برای انتخابات نخواهد داشت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند در سومین شب از مراسم عزاداری دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی با اشاره به موضوع نفوذ در تاریخ اسلام و هشدار مقام معظم رهبری در مورد نفوذ دشمن اظهار کرد: افرادی در نظام در سخنرانی‌های خود در رابطه با ولایت و رهبری خیلی خوب حرف می‌زنند اما در دلشان اعتقادی به ولایت ندارند و در عملشان رنگ و بویی از ولایتمداری دیده نمی‌شود.

وی با تاکید بر اینکه تجمل‌گرایی و دنیاطلبی منجر به نفوذ دشمن می‌شود تصریح کرد: در انقلاب اسلامی برخی خواص دچار لغزش شدند و وقتی ریشه‌یابی می‌کنیم می‌بینیم در تجمل‌گرایی و دنیاطلبی گیر کرده‌اند و همین باعث نفوذ دشمن شده است.

خرسند افزود: نفوذ تنها این نیست که آمریکایی‌ها و دشمنان یک نفر را بفرستند تا به کشور نفوذ کند بلکه در ساختار نظام می‌گردند ببینند چه کسانی به دنیاطلبی آلوده شده‌اند و سراغ آنها می‌روند تا نفوذ کنند.

امام جمعه کازرون ادامه داد: زمانی که خواص به دنیا بچسبند و از ارزش‌های دینی فاصله بگیرند در باتلاق فرو می‌روند و تعلقات دنیوی اجازه نمی‌دهد آنها دین‌مدار و ارزشگرا باشند.

وی افزود: وقتی انسان آلوده به دنیا می شود روحیه حق ‌گرایی در او تضعیف می‌شود. برخی می‌گویند چرا شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهید و می‌گویند اسلام رحمانی را ترویج دهید. آنها منظورشان از اسلام رحمانی این است که آنچه از اسلام در ذهن دارند و دچار کج فهمی هستند می‌خواهند جا بیاندازند.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: کسی که وصل به ولایت نباشد ستم‌پذیر می‌شود. این انسان‌های دنیاطلب برای به دست آوردن قدرت و حکومت حاضراند هر کاری انجام دهند. کسانی که زیر بار ولایت حق نروند چه بخواهند و چه نخواهند زیر بار باطل می‌روند.

وی افزود: اعتدال، اگر این است که حق گویی نکنیم و با استکبار مبارزه نکنیم همان دنیا طلبی می‌شود. امیدواریم سرنوشت اعتدال در کشور به سرنوشت اصلاحات گرفتار نشود.

خرسند ادامه داد: باید از اعتدال تعریف درست شود. متاسفانه به اسم اعتدال نیروهای مذهبی و ارزشی را حذف می‌کنند که اینها تندرو و خشن هستند. می‌گویند بسیج و سپاه نیروی خشن هستند. متاسفانه هر کسی رو به قبله غرب می‌خوابد او را معتدل می‌نامند.

امام جمعه کازرون اظهار کرد: در تاریخ انقلاب، کسانی که در مسیر ولایت حرکت کردند عاقبت به خیر شدند اما آنهایی که با ولایت زاویه پیدا کردند حتی اگر به مقام مرجعیت هم رسیدند عاقبت به خیر نشدند.

وی در ادامه با اشاره به سابقه و عملکرد حزب موتلفه اسلامی گفت: ما در کشور احزاب و تشکل‌ها و شخصیت‌های گوناگونی داشته‌ایم که آمده‌اند و رفته‌اند اما دلیل باقی ماندن موتلفه اسلامی این است که در مسیر ولایت بوده است.

خرسند با اشاره به خطرات نفوذ تاکید کرد: اینکه امروز می‌بینیم در عراق و سوریه به اسم اسلام جنایت می‌کنند به دلیل نفوذ بنی امیه و بنی عباس در ساختار جامعه اسلامی بود که زمامداران امت اسلامی در تاریخ به واسطه نداشتن بصیرت زمینه را برای نفوذ آنها فراهم کردند.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: امروز این همه هیآت سیاسی و اقتصادی از اروپا می‌آیند و سفرهایی به آنجا می‌شود که تا الان یک دلار فایده نداشته است بلکه آنها به دنبال نفوذ هستند و به همین دلیل مقام معظم رهبری بارها بر موضوع نفوذ تاکید کرده‌اند.

وی افزود: دشمن برای هر دو انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی برنامه دارد و ساده اندیشی است فکر کنیم دشمن هیچ برنامه‌ای برای انتخابات نخواهد داشت.

امام جمعه کازرون بیان کرد: دشمن می‌خواهد به هر طریقی توسط برخی‌ها به مجلس خبرگان نفوذ کند زیرا می‌داند اقتدار نظام، ولایت است و می‌خواهند به بهانه مجلس‌ خبرگان، رهبری و نهادهای زیر نظر آن را نقد کنند. هم امام (ره) و هم مقام معظم رهبری هیچ نقطه ابهام‌آمیزی در زندگی‌شان وجود نداشته است.

وی افزود: بعضی‌ها به صراحت اعلام کرده‌اند که تمام کرسی‌های مجلس شورای اسلامی را می‌خواهند تا مجلسی مانند مجلس ششم به وجود آورند زیرا درخشان‌ترین مجلس را مجلس ششم می‌خوانند. مجلس ششم چه مجلسی بود؟ مجلسی که تبدیل به اپوزیسیون نظام شده بود و در آن علیه نظام تحصن کردند و با صراحت علیه ولایت فقیه و اسلامیت نظام موضع گیری کردند.

خرسند در پایان اظهار کرد: نیروهای مذهبی و ارزشی و ولایت‌مدار باید اختلاف سلیقه‌ها و سهم‌خواهی را کنار بگذارند و از انتخابات گذشته درس بگیرند.

انتهای پیام

کد N1055289