معرفی «بسته مطالعاتی درباره محمد رسول‌الله (ص)»

سیاسی

یک ناشر به معرفی چند کتاب درباره حضرت محمد رسول الله (صلی الله علیه و آله) پرداخته است.

به گزارش ایسنا، انتشارات دلیل ما به مناسبت فرارسیدن ایام رحلت حضرت محمد بن عبدالله (صلی الله علیه و آله) اقدام به ارائه سیر مطالعاتی از زندگانی آن حضرت کرده است. سیر مطالعاتی «محمد رسول الله (صلی الله علیه و آله)» با پنج کتاب ارائه شده که از ولادت تا شهادت و وقایع پس از آن حضرت را در بر می‌گیرد و ترجمه کتاب «نهج‌الفصاحه» نیز مکمل این سیر است.

کتاب‌های معرفی‌شده به شرح زیر است:

1. پیامبر (صلی الله علیه و آله) از ولادت تا بعثت /حیدر مظفری ورسی / چاپ اول / رقعی / شومیز / 284 صفحه. این کتاب در 9 فصل به سیره عبادی و اجتماعی و فردی رسول خدا (صلی الله علیه و آله) از ولادت تا قبل از بعثت پرداخته است.

2. فرهنگی از آموزه‌های محمد (صلی الله علیه و آله) / علی کرمی فریدنی / چاپ دوم / وزیری / سلفون / 1096 صفحه. این کتاب با تقسیم‌بندی موضوعی و ترجمه‌ای روان به سخنان گوهربار حضرت در طول زندگی مبارک ایشان پرداخته است.

3. نگرانی‌های پیامبر (صلی الله علیه و آله) / حیدر مظفری ورسی / چاپ اول / رقعی / شومیز / 208 صفحه. این کتاب در 13 عنوان به واکاوی نگرانی‌های خاتم رسولان درباره امت اسلامی و اتفاقات پیش رویشان پرداخته است.

4. مظلوم‌ترین پیامبر (صلی الله علیه و آله) / سیدعلیرضا حسینی / چاپ اول / رقعی / شومیز / 120 صفحه. این کتاب در سه مرحله به بررسی مظلومیت حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) از بعثت تا هجرت، از هجرت تا رحلت و پس از رحلت پرداخته است.

5. گزارش لحظه به لحظه از شهادت ماجرای سقیفه/ محمدرضا انصاری / چاپ اول / رقعی / شومیز / 126 صفحه. این کتاب از مجموعه 23 جلدی گزارش لحظه به لحظه از .... بیانگر گزارشی با جزئیات ماجرای سقیفه و صحیفه و غصب خلافت است.

انتشارات دلیل ما برای خریداران این سیر مطالعاتی، «ارسال رایگان» را در نظر گرفته است. علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب‌ها می‌توانند با فروشگاه مرکزی قم تماس بگیرند: 02537744988 - 02537733413.

انتهای پیام

کد N1055021