تولیت آستان حضرت معصومه(س):

برنامه‌های اقتصادی دولت‌ها نباید در تضاد هم باشد

حضرت معصومه س

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: در فعالیت‌های اقتصادی به گونه‌ای عمل نشود که با آمد و رفت دولت‌ها، سیاست‌های اقتصادی در تضاد هم باشد.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: در فعالیت‌های اقتصادی به گونه‌ای عمل نشود که با آمد و رفت دولت‌ها، سیاست‌های اقتصادی در تضاد هم باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمد سعیدی در دیدار با رئیس و مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در هر انقلاب و حرکتی که به زندگی مردم مربوط می‌شود، مسائل اقتصادی، از جمله صنعت، معدن و تجارت اهمیت زیادی دارد.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با بیان این‌که «برخی وزارت خانه‌ها و ادارات، به صورت مستقیم با مردم ارتباطی ندارد» گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت از جمله نهادهایی است که در مسیر تأمین نیازهای مردم و ارتقای سطح اقتصادی جامعه، با آنها ارتباط مستقیم دارد.

وی با تأکید بر این‌که «برای مسائل اقتصادی، باید کاری کرد که مردم احساس آرامش کنند» گفت: نباید مردم این گونه فکر کنند که آمد و رفت مسئولان موجب تغییرات گسترده اقتصادی می‌شود، این تفکر موجب آسیب دیدن نظام می‌شود.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری درباره مسائل اقتصادی و تأکید بر اهتمام به تولید، گفت: شما باید در عین توجه به تجربیاتی که اندوخته‌اید، رهنمودهای رهبری را سرلوحه کارهایتان قرار دهید و به گونه‌ای عمل نشود که با آمد و رفت دولت‌ها، سیاست‌های اقتصادی در تضاد هم باشد.

امام جمعه قم ادامه داد: در استان قم، ظرفیت‌های اقتصادی زیادی وجود دارد، باید در قم رنج محرومیت را که در گذشته به آن تحمیل شده است برطرف کرد و منابع اقتصادی به صورت عادلانه در میان این مردم توزیع شود.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: باید به گونه‌ای باشد که مردم در عرصه اقتصادی به مسئولان اعتماد کامل داشته باشند و مسئولان نیز با انصاف و محبت آنچه که در اختیار دارند، در میان مردم توزیع کنند.

انتهای پیام

کد N1054992