تقوی:

موتلفه اسلامی همواره در صراط مستقیم ولایت حرکت کرده است

حزب موتلفه اسلامي,اربعين حسيني,پياده‌روي اربعين

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور گفت: موتلفه اسلامی همواره در صراط مستقیم ولایت حرکت کرده است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،،حجت الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی که در دومین شب از مراسم عزاداری دهه اخر صفر حزب موتلفه اسلامی سخن می گفت اظهار داشت: اربعین در نهضت عاشورا به عنوان عاشورای دوم به حساب می آید زیرا در اربعین جریانی پایه گذاری شد که در فرهنگ شیعه تاثیر زیادی گذاشت.

قائم مقام دبیر کل جامعه روحانیت مبارز با اشاره به سوابق عملکرد حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: برگزاری این مراسم عزاداری توسط برادران عزیز در حزب موتلفه اسلامی بسیار ارزشمند است. حزبی که با سوابق ارزشمند مبارزه برای انقلاب و سوابق متدینانه در فراز و نشیب های از آغاز انقلاب تا به امروز در صراط مستقیم ولایت حرکت کرده و مصمم است برای همیشه این راه را ادامه دهد.

وی افزود: حزب موتلفه اسامی همواره بر آرمانها تکیه کرده و در راه ترویج آرمانهای انقلاب و اسلام، شهیدان بزرگی را تقویم نهضت اسلامی کرده است.

تقوی اضافه کرد: موتلفه اسلامی شهدای گرانقدری را تقدیم انقلاب اسلامی کرده که این شهدا به گردن ما و همه ملت مسلمان حق دارند. همه شهدا عزیز و بزرگواراند و ما در برابر عظمت شهدا خاضع و خاشع هستیم و سر سفره کرامتمندانه شهدا نشسته ایم.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور با اشاره به ویژگی های شهدای موتلفه اسلامی گفت: یکی از ویژگی های شهدای موتلفه اسلامی این است که السابقون هستند و آنها در فضایی فریاد اسلام را زدند که در خراب آباد نظام ستمشاهی ، صدای وای هیچ جغدی به گوش نمی رسید و در آن فضا با فریادشان به پیکر نظام طاغوتی زلزله افکندند.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره مجاهد صادق مرحوم حاج حبیب الله عسگر اولادی اظهار داشت: عسگر اولادی چهره ای ارزشمند برای انقلاب است که اگر شهید نشد اما تا مرز شهادت رفت و همواره در خدمت شهدا و آرمانهای شهدا بود.

تقوی تصریح کرد: امروز در این شرایط که هستیم حقیقتا خلاء وجود ایشان را حس می کنیم و اگر ایشان حضور داشتند خیلی از مشکلات در صحنه نیروهای ولایی و ارزشی وجود نداشت.

قائم مقام دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت: مرحوم عسگر اولادی همواره سعه صدر و اخلاق نیک و چهره باز و نشاط آور و لسان امیدوارانه داشت. ایشان در جلسات سیاسی نیروهای ولایی هر زمان بوی نا امیدی می آمد وقتی صحبت می کرد تمام نا امیدی ها به امید تبدیل می شد. هیچگاه سخنی که بوی نا امیدی بدهد از ایشان نشندیم.

وی افزود: دوستان و همفکران مرحوم عسگر اولادی حضور دارند و راه ایشان را در حزب موتلفه اسلامی ادامه می دهند که از آنها تشکر می کنیم.

تقوی در بخش دیگری از سخنان خود به واژه اربعین و رموز عدد چهل نزد خداوند متعال پرداخت.

انتهای پیام

کد N1054000