استقرار ناوگان حمل و نقل نزاجا در مهران برای خدمات‌رسانی به زائران حسینی

تسنیم نوشت: ارشد نظامی ارتش در منطقه غرب از استقرار ستون ناوگان حمل و نقل نیروی زمینی ارتش در پایانه مهران و در طول مسیر زائران اربعین حسینی خبر داد.

امیر منوچهر کاظمی ارشد نظامی ارتش در منطقه غرب با اشاره به بازگشت زائران اربعین حسینی از کربلا به کشور، گفت: یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران در روزهایی که کاروان‌های اربعین حسینی از طریق غرب و پایانه مهران عازم کربلای معلی شده‌اند، فعالیت‌های چشمگیری را برای زائرین در طول مسیر انجام دادند.

وی افزود: اولین اقدام ارتش برای کاروان‌های اربعین حسینی برقراری امنیت در طول مسیر در کنار دیگر نیروهای نظامی منطقه بوده و دیگر اینکه با برپایی موکب‌ها و ایستگاه‌های صلواتی به نام مبارک حضرت سید الشهدا(ع) و همچنین برپایی بیمارستان‌های صحرایی که شامل اتاق‌های جراحی، اورژانس، داروخانه و خدماتی که بتواند کمک‌های اولیه را برای زائرین فراهم آورد.

ارشد نظامی ارتش در منطقه غرب با بیان اینکه از امروز کاروان‌های اربعین حسینی در حال برگشت به کشور هستند، گفت: همانند روزهای رفتن زائرین ما برای بازگشت این عزیزان نیز تمهیداتی را در طول مسیر اندیشیده‌ایم که بتوانیم سهمی را در خدمت رسانی به زائرین امام حسین(ع) داشته باشیم.

امیر کاظمی با اعلام اینکه از دیروز ستون ناوگان حمل و نقل را در پایانه مهران و در طول مسیر استقرار داده شده است، اظهار داشت: ده‌ها دستگاه اتوبوس‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران در مناطق یاد شده مستقر هستند و برای ترابری زائرین از پایانه مهران تا نزدیکترین منطقه به کرمانشاه آماده خدمات رسانی هستند.

27214

کد N1053114