روحانی :

کار و تولید مهمترین اولویت و نیاز امروز کشور است

سیاسی

رئیس جمهور گفت: رونق اقتصادي و رفاه اجتماعي بدون قرار گرفتن در مسير توليد محقق نخواهد شد و رسيدن به اين هدف تنها با اراده كارگران و توليدكنندگان حاصل مي شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحاني روز چهارشنبه و پس از بازديد از كارخانه شيشه مينا و عزاداري اربعين حسيني(ع) در جمع كارگران و كاركنان اين مجموعه توليدي، در گفت و گویی با خبرنگاران ‌اظهارداشت: كسب روزي حلال، تلاش براي رفع نيازمندي هاي جامعه و مردم و كار و كوشش براي توسعه و آباداني و رساندن كشور به قله هاي علم و پيشرفت، از اولويت های ايران اسلامي است.

رئیس جمهور تاکید کرد: امروز مبارزه با استكبار و دشمنان با كار، جهاد اقتصادی و تلاش و نه با شعار ممكن است و هرچه در مسير پيشرفت، توسعه و آبادانی ایران اسلامی بيشتر تلاش كنيم دشمنان مايوس تر خواهند شد.

روحانی با تسليت ايام اربعين حسيني،  راهپيمايي ميليوني عاشقان اهل بيت(ع) در اربعين حسيني را با تاسي از حضرت زينب کبری(س) و اهل بيت(ع) دانست و اظهارداشت: عاشورا روز شور بزرگ حسيني و اربعين روز سوز حسيني است.

رئیس جمهور حضور در جمع كارگران و تلاشگران در مسير آباداني و پيشرفت كشور و عزاداري با آنان در اربعین حسینی را نشان دهنده جایگاه ویژه کار و تولید برشمرد و  گفت: اين عزاداران هم نشانه اي از تلاش براي پيشرفت كشور هستند و هم عزاداريشان نشان از آمیختگی زندگی آنان به عشق اهل بيت(ع) دارد.

رئيس جمهور صبح چهارشنبه و همزمان با اربعين حسيني با حضور در كارخانه شيشه سازي مينا ضمن بازديد از بخش هاي مختلف اين مجتمع صنعتي، در جمع عزاداران حسيني به عزاداري اربعين سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) پرداخت.

 

کد N1052491