همزمان با اربعین حسینی انجام شد

بازدید رییس جمهوری از کارخانه شیشه سازی مینا

رييس‌جمهور,حسن روحاني,اربعين حسيني

رییس جمهوری همزمان با اربعین حسینی با حضور در کارخانه شیشه سازی مینا ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجتمع صنعتی، در جمع عزاداران حسینی به عزاداری اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) پرداخت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در بازدید از بخش‌های مختلف خط تولید کارخانه شیشه مینا، با توضیح مسوولان و متخصصان در جریان روند امور و چگونگی تولیدات این مجموعه تولیدی و صنعتی قرار گرفت.

رییس جمهوری سپس در جمع عزاداران اربعین حسینی در مسجد و حسینیه این کارخانه حضور یافت و همراه با آنان برای سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) و خاندان عصمت و طهارت به عزاداری پرداخت.

کارخانه شیشه سازی مینا در سال 1347 با هدف تامین بطرهای مصرفی در یک شرکت نوشابه سازی احداث گردید و تکمیل بسته بندی محصول را از چاپ روی بطری تا ساخت تشتک و جعبه پلاستیکی حمل نوشابه اجرا کرد.

این شرکت در ابتدا با یک کوره به ظرفیت 35 تن در روز و دو خط تولید شروع به کار کرد و در دو مرحله توسعه ظرفیت اسمی آن به 160 تن در روز و تعداد خطوط تولید آن به 5 خط ارتقاء یافته است.

رییس جمهوری را در این بازدید ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همراهی می‌کرد.

انتهای پیام

کد N1052222