پناهی:

راهپیمایی اربعین ناامیدی دشمنان در جنگ نرم را در پی دارد

اربعين حسيني,پياده‌روي اربعين

رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاثیرات منطقه‌ای و جهانی راهپیمایی اربعین ناامیدی دشمنان در جنگ نرم را در پی دارد.

رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاثیرات منطقه‌ای و جهانی راهپیمایی اربعین ناامیدی دشمنان در جنگ نرم را در پی دارد.

حجت‌الاسلام صفدر پناهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: نباید بگذاریم نهضت اربعین به فراموشی سپرده شود؛ بنابراین پیاده‌روی اربعین با نظم خاص و بدون هزینه دولتی در نوع خود بی‌نظیر و یک مانور تبلیغاتی دین است.

وی اظهارکرد: در پیاده‌روی اربعین پیوند صادقانه مردم با امام حسین(ع) برقرار می‌شود و کسانی که خاطره‌ای از اربعین دارند برای مدت‌ها از شیاطین و نقشه‌های شوم در امان می‌مانند.

رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: شرکت قریب به 20 میلیون نفر بدون امکانات دولتی در این پیاده‌روی باشکوه خاص، حرکتی استثنایی است.

پناهی تصریح کرد: جنگ بسیار خونین هشت ساله جنگ ملت‌ها نبود، بلکه جنگ دنیای استکبار با ایران اسلامی بود. صدام که حذف شد مردم به اصالت خویش برگشتند و به اهل بیت(ع) پناه آورند.

وی ادامه داد: این راهپیمایی در زمینه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دو کشور ایران اسلامی و عراق می‌تواند تاثیر داشته باشد و ما باید در برابر دشمنان و داعش که هدف آنها تضعیف اسلام است، خود را نشان دهیم و جامعه مهدویت را تقویت کنیم.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: تاثیرات منطقه‌ای و جهانی راهپیمایی اربعین ناامیدی دشمنان در جنگ نرم همانند جنگ سخت و نظامی است و این راهپیمایی تنها مختص شیعیان نیست، بلکه مسلمانان و اهل تسنن نیز در طیف واحد قرار می‌گیرند و دشمنان با دیدن این صحنه به انسجام و وحدت پی می‌برند و باز ناامید می‌شوند.

انتهای پیام

کد N1051577