گزارش خبرنگار اعزامی مهر به عراق؛

نوای «لبیک یاحسین» درمسیر کربلا/ حضور پررنگ چهر‌های سیاسی

سیاسی

حضور چهره‌های سیاسی و فرهنگی کشورمان در بین زوار کربلا پر رنگ است و مسئولین لشگری و کشوری همنوا با اقبال عموم مردم به پیاده‌روی اربعین، از این قافله جا نمانده‌اند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به عراق، شهر مقدس نجف از شب گذشته خلوت‌تر شده است و عمده زائران یا خود را به کربلا رسانده‌اند و یا اینکه در مسیر هستند تا پیش از اربعین حسینی، که در عراق روز پنجشنبه است، خود را به حرم سیدالشهدا(ع) برسانند.

حضور چهره‌های سیاسی و فرهنگی کشورمان هم در بین زوار کربلا پر رنگ است و مسئولین لشگری و کشوری همنوا با اقبال عموم مردم به پیاده‌روی اربعین، از این قافله جا نمانده‌اند.

حجت‌الاسلام رئیسی، محمدباقر قالیباف، پیمان جبلی، سعید جلیلی، نصرالله پژمان‌فر، سیدمحمود علیزاده طباطبایی آخرین چهره های یودند که شب گذشته وارد نجف شدند.

در مسیر راهپیمایی اما هنوز غوغایی به پاست؛ شیعیان از سراسر عالم با ملیت های مختلف در حالی که هم مقصدی واحد دارند، «لبیک یا حسین» گویان طی طریق می‌کنند

از نکات مهم در مسیر پیاده‌روی امسال، نصب تصاویر شهدای مدافع حرم در مدلی واحد بر روی تمامی ستون‌هاست که حال و هوای مقاومت اسلامی را بر مسیر مسلط کرده است.

کد N1051105