۰
فیروزآبادی:

روسیه نام نیکی از خود در تاریخ مبارزه با تروریسم برجای گذاشت

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه روسیه نام نیکی از خود در تاریخ مبارزه با تروریسم برجای گذاشت، گفت: امید می‌رود کشورهای منطقه و زخم خورده‌های تروریسم به تصمیم جدی برای مبارزه با تروریسم برسند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر سید حسن فیروزآبادی که در جمع تعدادی از مدیران و کارکنان ستاد کل نیروهای مسلح پیرامون پیام دوم مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به جوانان غربی سخن می گفت با اشاره به خطر تروریست های داعش در سوریه و عراق و سرایت آن به سایر کشورهای اسلامی و نیز اروپا اظهار داشت: رشادت و هوشمندی آقای پوتین -رهبر روسیه- در اقدام عملی برای سرکوب فتنه داعش ستودنی و اقدامی افتخارآمیز برای مردم روسیه بشمار می‌رود.

وی افزود: این اقدام نشان داد که روس‌ها از رهبری آینده نگر و دوراندیش برخوردارند که خطرات تروریسم پرورش یافته به دست امپریالیسم، صهیونیسم و ارتجاع برای امنیت ملی روسیه را بخوبی دریافته است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه پوتین در این ماجرا سزاوارانه عمل کرد و نام نیکی از خود در تاریخ مبارزه با تروریسم در برابر شقی ترین تروریست‌ها، در روسیه و جهان بجای گذاشت، تصریح کرد: امید می‌رود کشورهای منطقه و زخم خورده‌های تروریسم به ویژه مردم فرانسه به تصمیم جدی برای مبارزه با تروریسم کور برسند و فارغ از نگاه تبلیغاتی و تعاریف غلط «تروریسم خوب و بد» وارد عمل شوند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.