فیروزآبادی:

روسیه نام نیکی از خود در تاریخ مبارزه با تروریسم برجای گذاشت

سیاسی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه روسیه نام نیکی از خود در تاریخ مبارزه با تروریسم برجای گذاشت، گفت: امید می‌رود کشورهای منطقه و زخم خورده‌های تروریسم به تصمیم جدی برای مبارزه با تروریسم برسند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر سید حسن فیروزآبادی که در جمع تعدادی از مدیران و کارکنان ستاد کل نیروهای مسلح پیرامون پیام دوم مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به جوانان غربی سخن می گفت با اشاره به خطر تروریست های داعش در سوریه و عراق و سرایت آن به سایر کشورهای اسلامی و نیز اروپا اظهار داشت: رشادت و هوشمندی آقای پوتین -رهبر روسیه- در اقدام عملی برای سرکوب فتنه داعش ستودنی و اقدامی افتخارآمیز برای مردم روسیه بشمار می‌رود.

وی افزود: این اقدام نشان داد که روس‌ها از رهبری آینده نگر و دوراندیش برخوردارند که خطرات تروریسم پرورش یافته به دست امپریالیسم، صهیونیسم و ارتجاع برای امنیت ملی روسیه را بخوبی دریافته است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه پوتین در این ماجرا سزاوارانه عمل کرد و نام نیکی از خود در تاریخ مبارزه با تروریسم در برابر شقی ترین تروریست‌ها، در روسیه و جهان بجای گذاشت، تصریح کرد: امید می‌رود کشورهای منطقه و زخم خورده‌های تروریسم به ویژه مردم فرانسه به تصمیم جدی برای مبارزه با تروریسم کور برسند و فارغ از نگاه تبلیغاتی و تعاریف غلط «تروریسم خوب و بد» وارد عمل شوند.

کد N1049985