ارزشیابی 60 درصد از روسای شعب تعزیرات حکومتی

تعزيرات حكومتي

معاون حقوقی و نظارت سازمان تعزیرات حکومتی از انجام ارزشیابی 60 درصد روسای شعب سازمان تعزیرات حکومتی در سراسر کشور خبر داد.

معاون حقوقی و نظارت سازمان تعزیرات حکومتی از انجام ارزشیابی 60 درصد روسای شعب سازمان تعزیرات حکومتی در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ایرج حسینی صدرآبادی در حاشیه دومین مرحله ارزشیابی روسای شعب تعزیرات حکومتی منطقه شمال غربی کشور گفت: در این منطقه از روسای شعب استان های آذربایجان شرقی و غربی، زنجان و اردبیل ارزشیابی به عمل آمد که نتایج بدست آمده مؤید بالا بودن اطلاعات و تجریه روسای شعب در رسیدگی به پرونده‌ها است.

معاون حقوقی و نظارت سازمان تعزیرات حکومتی افزود: سازمان تعزیرات حکومتی به عنوان یکی از سازمان‌های تخصصی، دادرسی را در حوزه اقتصادی بر عهده دارد و طرح ارزشیابی با هدف ارتقای سطح سازمان از نظر ساختاری، سازمانی، منابع انسانی و بهبود مدیریت در سازمان در حال اجرا است.

وی اظهار کرد: تاکنون حدود 60 درصد روسای شعب سازمان تعزیرات حکومتی در سراسر کشور مورد ارزیابی قرار گرفته اند و انتظار می رود که طی یک ماه مرحله دوم ارزشیابی به پایان برسد و رتبه بندی روسای شعب انجام شود.

سازمان تعزیرات حکومتی در حال حاضر 480 رئیس شعبه و اعضای شعب بدوی، تجدید نظر و ویژه قاچاق کالا و ارز دارد و در همین راستا طرح ارزشیابی روسای شعب با هدف ارتقای سطح این سازمان از نظر ساختاری، سازمانی، منابع انسانی و بهبود مدیریت در سازمان در حال اجرا است.

انتهای پیام

کد N1049838