معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین:

پیاده‌روی اربعین یک مانور سیاسی و عبادی است

اربعين حسيني,پياده‌روي اربعين

معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی گفت: اربعین در حقیقت یک مانور سیاسی و عبادی است.

معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی گفت: اربعین در حقیقت یک مانور سیاسی و عبادی است.

حجت‌الاسلام علی عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قزوین، به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی و حضور میلیونی ملت ایران در این حرکت باشکوه گفت: پیاده‌روی اربعین حسینی برکات فراوانی دارد و در حقیقت یک مانور سیاسی و عبادی است که آثار و برکات فراوانی دارد.

وی افزود: حضور میلیونی مردم سراسر کشور و دنیا در این حرکت باشکوه و بی‌نظیر آثار فراوانی برای جبهه حق و آثاری هم برای ایجاد تزلزل در جبهه باطل خواهد داشت.

معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین خاطرنشان کرد: نتیجه خوبی که اربعین برای جبهه حق دارد این است که موجب می‌شود تفکر سید و سالار شهیدان و حضرت امام حسین(ع) که همان تفکر پیروزی خون بر شمشیر و پیروزی حق بر باطل است، یک بار دیگر در ذهن‌ها مرور شود.

عباسی تصریح کرد: حضور در مراسم اربعین می‌تواند موجب دلگرمی حزب الله و مومنان و متدینان در سراسر جهان باشد.

وی درباره تاثیرات این مانور جهانی و باشکوه گفت: این حضور باشکوه در اربعین حسینی قدرت دین اسلام را نشان خواهد داد و از حیله‌ها و توطئه‌های دشمنان کم و آنان را در حقیقت مایوس می‌کند.

معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین افزود: پیاده‌روی اربعین حسینی نشان دهنده اخلاص و ایمان باطنی و آمادگی برای مبارزه با یزیدیان زمان مانند صهیونیست جهانی و آمریکای جنایتکار و ظالمین زمان است و موجب می‌شود تا گروه‌های تروریستی داخل جبهه اسلامی مانند داعشی‌ها و سلفی‌ها مایوس شوند.

انتهای پیام

کد N1049675