سردار سلامی مطرح کرد:

پاسخ ایران به هرگونه تحرک گرو‌ه‌های تکفیری ایران دندان‌شکن خواهد بود

سپاه پاسداران,سپاه,تروريسم,اربعين حسيني,پياده‌روي اربعين

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: سپاه با تمام توان در حال خدمات‌رسانی به زوار بوده و در مرز مهران با ایجاد اردوگاهی 6 هزار نفری، بیمارستان صحرایی و همچنین تدارک صدها دستگاه خودرو ترابری در هر لحظه از شبانه‌روز برای آسودگی زائرین اربعین حسینی تلاش می‌کند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه صبح امروز (7 آذر) در جریان بازدید از مرز مهران با بیان اینکه امنیت برای زائران اربعین در کل کشور برقرار است، گفت: با تلاش‌ نهادهای امنیتی، انتظامی و سپاه، اشراف اطلاعاتی خوب و کافی در مرزها محقق شده است و در صورت هرگونه تحرک گرو‌ه‌های تکفیری پاسخ ایران دندان‌شکن خواهد بود.

وی با بیان اینکه براساس گزارشات دریافتی در آن‌سوی مرز، در کشور عراق نیز مشکل خاصی وجود ندارد، ادامه داد: همه مجموعه‌ها در تلاش هستند تا ضمن ایجاد امنیت لازم، تکریم و احترام گذاشتن به زوار آنگونه که شایسته آنها بوده انجام شود.

سردار سلامی با اشاره به خدمات انجام گرفته در مرز مهران تصریح کرد: سپاه با تمام توان در حال خدمات‌رسانی به زوار بوده و در مرز مهران با ایجاد اردوگاهی 6 هزار نفری، بیمارستان صحرایی و همچنین تدارک صدها دستگاه خودرو ترابری در هر لحظه از شبانه‌روز برای آسودگی زائرین اربعین حسینی تلاش می‌کند.

انتهای پیام

کد N1046945