دبیرکل انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران:

تاکید ما بر انسجام اصلاح‌طلبان و حمایت از عارف است

اصلاح‌طلبان,محمدرضا عارف

دبیرکل انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران با اشاره به اینکه انجمن اسلامی جامعه پزشکی در شورای مشورتی و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فعال است، گفت: معتقدیم باید حول محور رئیس دولت اصلاحات وحدت داشت.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدرضا ظفرقندی صبح امروز در بیست و دومین مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران با اشاره به اینکه تجربه تلخ سال‌های 84 تا 92 پیش روی ماست، اظهار کرد: تاکید ما بر همگرایی همه اصلاح‌ طلبان و حمایت از محمدرضا عارف است.

وی در ادامه با گرامیداشت هفته بسیج خاطرنشان کرد: ما هیچ‌گاه به خاطر کارهایی که به اسم بسیج انجام می‌شود، فداکاری بسیج را از یاد نمی‌بریم. ما قدردان بسیجی هستیم که معرف آن شهیدان باکری و همت هستند، البته امکان سوءاستفاده از نام بسیج در این سال‌ها وجود داشته است اما ما مدیون بسیج هستیم.

ظفرقندی در ادامه با اشاره به اینکه دلیل تشکیل انجمن اسلامی جامعه پزشکی ادامه راه امام (ره) و شهدا بود، افزود: امام خمینی (ره) پس از پایان جنگ دو بیانیه مهم صادر کردند که در یک بیانیه متذکر شدند هیچ رفتار غیرقانونی پذیرفته نیست. تذکر دیگر ایشان درباره بازگشت ارتجاع به نام دین است. روش و مرام ما در انجمن اسلامی جامعه پزشکی، اصلاح طلبی، حفظ خطوط نظام، راه امام (ره) و پاسداری از راه شهداست.

این فعال سیاسی در ادامه با انتقاد از این گفته که نباید اجازه داد مجلسی مانند مجلس ششم تشکیل شود، خاطرنشان کرد: ما این اظهارات را خلاف راه امام (ره) می‌دانیم. ما دخالت نهادهای نظامی یا سایر نهادهای نظام را خلاف قانون می‌دانیم و حرف ما این است که باید همه به قانون اساسی تمکین کنیم.

دبیرکل انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران با اشاره به در پیش بودن دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت:‌ برای حمایت از دولت و کمک برای برون‌رفت از مشکلات به مجلسی مردمی، ملی و دلسوز نیازمندیم.

وی با بیان اینکه انجمن اسلامی از توجه دولت به سلامت مردم حمایت کرده است، خاطرنشان کرد: برای پایداری و موفقیت طرح تحول سلامت به یک نگرش واقعی به همه ابعاد این طرح نیازمندیم.

انتهای پیام

کد N1045399