سهرابی به مهر خبر داد؛

استقبال رسمی از پیکر مرحوم رکن آبادی به ۹ صبح شنبه موکول شد

سیاسی

رئیس پرونده مفقودان فاجعه منا در وزارت امور خارجه، از تغییر برنامه استقبال از پیکر سفیر سابق کشورمان در لبنان خبر داد و گفت:پیکر مطهر مرحوم رکن آبادی ساعت ۹ صبح شنبه وارد فرودگاه مهرآباد تهران می شود.

عبدالله سهرابی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تغییر برنامه ورود پیکر مرحوم غضنفر رکن آبادی (سفیر سابق کشورمان در لبنان و از شهدای فاجعه منا) اظهار داشت: پیکر مطهر مرحوم رکن آبادی ساعت ۹ صبح روز شنبه هفتم آذرماه از طریق فرودگاه مهرآباد و با استقبال رسمی مسئولان نظام و مقامات لشگری و کشوری به کشور وارد می شود.

وی افزود: پیش از این قرار بود استقبال از پیکر ایشان در فرودگاه امام خمینی(ره) انجام شود که با تغییر برنامه صورت گرفته پس از ورود پیکر ایشان به فرودگاه امام خمینی(ره)، به فرودگاه مهرآباد منتقل می شود تا در این مکان استقبال رسمی انجام شود.

رئیس پرونده مفقودان فاجعه منا در وزارت امور خارجه، همچنین درباره زمان تشییع پیکر مرحوم رکن آبادی با حضور مردم خاطرنشان کرد: پس از برگزاری مراسم استقبال رسمی در فرودگاه مهرآباد، تشریفات پزشکی قانونی برای صدور گواهی فوت و نیز تعیین علت دقیق فوت انجام می شود و سپس زمان دقیق تشییع از مقابل منزل آن مرحوم و نیز از وزات امور خارجه اطلاع رسمی خواهد شد.

کد N1044767