دومین نشست کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات استان یزد برگزار شد

دومین نشست کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان یزد به منظور بررسی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در استان برای اطلاعرسانی پیرامون انتخابات اسفندماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه یزد، داوود پاک‌طینت مدیر کل روابط عمومی استانداری یزد و رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان در این نشست با گفت: ترکیب انتخابات امسال متفاوت از ترکیب دیگر انتخابات‌هاست و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بر اهمیت و حساسیت این رویداد مهم کشورمان افزوده است لذا دقت نظر بیشتری در رابطه با امر اطلاعرسانی را می‌طلبد.

وی همچنین با اشاره به توافقات هسته‌ای کشورمان با هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری و هوشمندی تیم مذاکره‌کننده دولت و ابراز امیدواری در مورد اجرای برجام و تاثیرگذاری آن بر زندگی مردم، گفت: قطعاً اثرات اجرای برجام بر زندگی افراد جامعه زمان‌بر خواهد بود؛ لذا باید با لطافت شور و هیجان انتخاباتی در مردم ایجاد شود.

وی همچنین به نگاه خاص دنیا به انتخابات‌های پیش‌رو در کشورمان اشاره و در این مورد تصریح کرد: دنیا در انتظار است تا انتخابات پس از موفقیت جمهوری اسلامی در توافق با شش قدرت جهان و نیز تاثیر آن بر حضور مردم در پای صندوق‌های رای را مشاهده کند.

این مسئول در ادامه نیز به مناسبت‌های پیش رو تا زمان برگزاری انتخابات از جمله دهه آخر صفر، میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و هفته وحدت و نیز ایام الله دهه فجر اشاره کرد و خواستار بهره‌گیری این مناسبت‌ها برای توجه دادن مردم به امر انتخابات اسفندماه امسال شد.

در ادامه هر یک از اعضای حاضر در نشست به بیان ظرفیت‌های اطلاع رسانی در استان، راهکارها و پیشنهادات خود در این رابطه پرداختند و مقرر شد در نشست بعدی این کمیته موضوع تولید محتوی برای اطلاع‌رسانی انتخابات و نیز نحوه استفاده مطلوب از شبکه‌های اجتماعی مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.

انتهای پیام

کد N1044018