با اشاره به بیانات رهبر انقلاب؛

تاکید سعیدی بر هوشیاری دستگاه‌های امنیتی نسبت به جریان نفوذ

رهبر معظم انقلاب اسلامي

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مسئولان به ویژه دستگاه‌های امنیتی نسبت به احتمال حضور جریان نفوذ در مراجع تصمیم‌گیری و گردنه های حساس کشور هوشیار باشد.

محمد اسماعیل سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان بسیج و هشدار ایشان در خصوص نفوذ افرادی که می خواهند به بهانه دوستی وارد تشکیلات شوند گفت:‌متاسفانه بحث نفوذ موضوعی است که از مدتها قبل توسط نظام سلطه جهانی پشتیبانی و هدایت می‌شود.

وی ادامه داد: افراد مختلفی از ابتدای انقلاب تاکنون با عناوین متفاوت موضوع نفوذ را در داخل کشور مدیریت کرده‌اند که یکی از مصادیق این موضوع حضور آن‌ها در مراجع تصمیم گیری و گردنه های حساس کشور است.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آن‌ها می خواهند در منشا‌ءهای تصمیم گیری موثر واقع شوند که این کار از طریق کانالهای دوستی و ارتباطات ممکن است پیش رود که نمونه آن افرادی همچون جیسون رضاییان است که پروژه نفوذ را در کشور پیگیری می کرد و وظیفه داشت که افراد مختلف را با عناوین متفاوت در لایه های مختلف دفاتر آقایان وارد کند.

سعیدی با تاکید بر هوشیاری مسئولان در این رابطه تصریح کرد: مسئولین در درجه اول باید از هوشیاری خوبی در این رابطه برخوردار باشند و مراقب مراجعه افراد در تشکل ها و جریان های خود باشند. در عین حال دستگاه‌های نظارتی نیز باید از آمادگی کامل برخوردار بوده و ساختارهای خود را طوری بازسازی ، ساماندهی و طراحی کنند که اگر فردی قصد نفوذ داشت نتواند از موقعیت خود سوء استفاده کند.

وی همچنین بر هوشیاری افزون دستگاه های امنیتی در این رابطه تاکید کرد و مراقبت از نفوذ را وظیفه ذاتی این دستگاه ها دانست.

انتهای پیام

کد N1043970