با اشاره به بیانات رهبر انقلاب؛

یوسفیان‌ملا: همه راه‌ها باید برای نفوذ بسته باشد

رهبري

یک نماینده مجلس با اشاره به بیانات رهبری در جمع مسئولان بسیج تاکید کرد که همه راه‌ها برای نفوذ باید بسته باشد.

عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) عنوان کرد: برای اینکه نظام سیاسی ، فرهنگی و حتی یک کشور را مورد هجمه قرار بدهند قشون ولشکر وارد یک کشور دیگر نمی کنند بلکه این اتفاق در قالب یک عمل عادی و طبیعی اتفاق می افتد.

او در ادامه به سوابق تاریخی نفوذ در کشور اشاره کرد و گفت: بعد از ماجراها و وقایع مشروطه و اتفاقاتی که در دوره رضاخان افتاد دیدید که چقدر سفارت انگلیس تلاش می کرد وزیری در کابینه بگذارد که نسبت به این کشور تمایل داشته باشد حتی در بدنه هم سعی می کردند وارد شوند، پشت همه این قضایا مسأله نفوذ است یعنی سعی می کردند جا باز کنند و از آن استفاده کنند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: این نفوذ می‌تواند در قالب نظامی ، اجتماعی و فرهنگی هم باشد. مثلا وقتی که یک مهندس خارجی به روستایی وارد می‌شود خانواده های آن روستا را از لحاظ فرهنگی تحت تاثیر قرار می‌دهند.

یوسفیان ملا تاکید کرد: نفوذ ساکت و آرام است و مثل کرم های کوچکی که سقف یک خانه را می خورند ممکن است در نهایت باعث فروریختن سقف شوند، در جریانات سیاسی نیز گاهی افراد، خواسته یا ناخواسته ممکن است در مسیری قرار بگیرند که جهت بیگانه است، همه مسئولین باید در این مورد آگاه باشند و دستگاه‌ها نیز روشنگری و تبیین کنند.

انتهای پیام

کد N1043848