صدیقی:

یأس نشانه کفر است/مسجد جمکران کانون عشق به امام زمان(عج) است

مسجد جمكران,كاظم صديقي

امام جمعه موقت تهران گفت: حضرت حجت (عج) به مسجد مقدس جمکران نورانیتی داده و این مسجد کانون عشق به امام زمان(عج) است.

امام جمعه موقت تهران گفت: حضرت حجت (عج) به مسجد مقدس جمکران نورانیتی داده و این مسجد کانون عشق به امام زمان(عج) است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری داشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در جمع نمازگزاران مسجد مقدس جمکران با تأکید بر این‌که «امید به خدای متعال جزو وظایف واجب بشر است» اظهار کرد: یأس از رحمت پروردگار متعال جزو گناهان کبیره است و حتی می‌توان گفت از تمام گناهان بدتر است.

وی ادامه داد: شیطان، ملعون ابد است و دائماً لعن خدا شامل این موجود شرور و خطرناک می‌شود چرا که شیطان در تمام گناهانی که در عالم رخ می‌دهد سهم دارد اما بدترین گناه شیطان ناامیدی او از رحمت خدا است، چراکه راه بازگشت به روی او بسته شده و از رحمت خدا مأیوس شده است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به این‌که «حضرت نوح 950 سال امت خود را به سوی خداوند متعال دعوت و شبانه‌روز برای هدایت آنها تلاش کرد» اضافه کرد: آنها هم لجاجت و تمرد کردند و نوح پیامبر را آزار و اذیت دادند و پس از اینکه آن امت در امتحانات مختلف مردود شدند مورد نفرین حضرت نوح قرار گرفتند و عذاب الهی شامل حالشان شد.

صدیقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این‌که «مسجد مقدس جمکران قدمگاه امام زمان(عج) است» بیان کرد: گریه‌های حضرت حجت(عج) به این مسجد نورانیتی داده و این جمعیت به عشق امام زمان(عج) به جمکران آمده‌اند و اینجا کانون عشق امام زمان(عج)است.

وی با تأکید بر این‌که «همه ما برای یافتن گمشده به این مسجد آمده‌ایم» عنوان کرد: یعقوب نبی 40 سال خبر از یوسف نداشت، اما بعد از 40 سال گریه، ناله، سوز و گذار و مشقت‌هایی که هجران یوسف به یعقوب تحمیل کرده بود به فرزندانش گفت در خانه نمانید و به دنبال یوسف بروید و از عنایت پروردگار ناامید نباشید، چراکه یأس نشانه کفر است و کسی که خدای کریم و رحیم دارد حق یأس و ناامیدی ندارد.

انتهای پیام

کد N1042933