۰

50 درصد از لیست انتخاباتی حزب وحدت و همکاری ملی مشخص شد

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
احزاب,انتخابات مجلس دهم

رئیس ستاد انتخاباتی حزب وحدت و همکاری ملی اعلام کرد: 50 درصد از لیست انتخاباتی حزب برای مجلس دهم در حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلام‌شهر و شمیرانات مشخص شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مغیثی در این باره اظهار کرد: در این جلسه که دکتر راه‌چمنی دبیرکل حزب هم حضور داشت، وضعیت نامزدهای پیشنهادی برای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در نتیجه، ستاد 50 درصد از لیست انتخاباتی حزب در حوزه تهران، ری‌، شمیرانات و اسلام‌شهر برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص کرد.

وی در خصوص معیارهای حزب برای انتخاب کاندیداهای دهمین دوره مجلس، افزود: علاوه بر صلاحیت‌های عمومی که در قانون مشخص شده، داشتن گرایش فکری اصلاح‌طلبی، اعتدال گرایی، خط امامی، حامی محرومان بودن، مدافع ارزش‌های اسلامی و انقلابی بودن، برخورداری از توانایی تعامل خوب داشتن با دولت تدبیر و امید، داشتن سوابق اجرایی مناسب، برخورداری از تحصیلات بالا در رشته‌های مختلف را از جمله معیارهای مورد نظر حزب در انتخاب کاندیداهاست.

مغیثی همچنین با تأکید بر حفظ استقلال حزب وحدت و همکاری ملی، خاطرنشان کرد: همکاری با دیگر گروه‌های اصلاح‌طلب و بهره‌گیری از دیدگاه‌های و ظرفیت‌های آنها را در انتخابات پیش رو از جمله سیاست‌های ستاد انتخاباتی این حزب است.

رئیس ستاد انتخاباتی حزب وحدت و همکاری ملی افزود: این حزب در زمان قانونی اسامی کاندیداهای مورد حمایت حزب را در تهران و شهرستان‌ها اعلام و به جامعه معرفی خواهد کرد.

وی در پایان از تمامی افرادی که قصد کاندیداتوری در سراسر کشور برای مجلس دهم را دارند و مایلند که از حمایت حزب و حدت و همکاری ملی در حوزه انتخابیه مربوطه برخوردار شوند، درخواست کرد در اسرع وقت تقاضای خود را به ستاد انتخاباتی حزب ارائه دهند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.