ابوترابی‌فرد:

تفکر بسیجی ما را به دانش هسته‌ای و چرخه کامل سوخت رساند

مجلس شوراي اسلامي,سازمان بسيج مستضعفين,محمدحسن ابوترابي‌فرد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریک هفته بسیج گفت که این نگاه همراه با ایمان و بصیرت بوده که ملت ایران را به دانش و فناوری هسته‌ای و چرخه کامل سوخت رسانده است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریک هفته بسیج گفت که این نگاه همراه با ایمان و بصیرت بوده که ملت ایران را به دانش و فناوری هسته‌ای و چرخه کامل سوخت رسانده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد که ریاست جلسه علنی امروز سه‌شنبه مجلس را بر عهده داشت در نطق پیش از دستور خود با تبریک هفته بسیج گفت: این تفکر و آرمان و این مجموعه بزرگ دفاع مقدس را به سکوی پرش جمهوری اسلامی و اقتدار ملت ایران تبدیل کرد، این تفکر و این اندیشه بود که ما را از گذرگاه سخت تحریم به نقطه اوج قدرت و این موقعیت تثبیت شده سیاسی و اقتصادی رساند.

وی افزود: این نگاه همراه با ایمان و بصیرت بود که ملت ایران را امروز به دانش و فناوری هسته‌ای و چرخه کامل سوخت رسانده است و این اندیشه و تفکر است که امروز سوریه، عراق، یمن، بحرین و دنیای اسلام را به مشت گره شده بر سینه استکبار تبدیل کرده است و این تفکر بسیجی است که امروز در فلسطین زمینه انحلال رژیم صهیونیستی را فراهم آورده است.

نایب رئیس مجلس همچنین خاطرنشان کرد: تفکر بسیجی است که راه نفوذ بیگانگان را در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی مسدود می‌کند.

وی ابراز امیدواری کرد که همه با هم در مسیر تربیت جامعه اسلامی و جوانان ایران اسلامی به نور ایمان، تقوا، بصیرت و استقامت قدم برداریم و قدرشناس نیروهای جان بر کف بسیجی باشیم.

ابوترابی‌فرد همچنین برای سپاه پاسداران، فرماندهان و نیروهای صالحی که در تربیت نیروهای بسیج، ایران، عراق و سوریه و دنیای اسلام تلاش کرده‌اند آرزوی توفیق و سعادت کرد.

وی با تبریک و تسلیت روز مجلس و شهادت شهید مدرس نیز ابراز امیدواری کرد نمایندگان در راه مدرس گام بردارند و خواستار حریم دین و آرمان‌های امام (ره) و بازوی توانایی برای رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی باشند.

ادامه دارد...

کد N1041405