هیاتی از اتاق بازرگانی ایران عازم ترکیه می‌شود

رییسان اتاق‌های بازرگانی ایران و استان‌های جمهوری اسلامی ایران، به سرپرستی جلال‌پور رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، روز سه‌شنبه 3 آذرماه وارد آنکارا خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این هیات با هدف توسعه روابط اتاق‌های بازرگانی ایران و ترکیه و آشنایی با ساختار تشکیلاتی اتحادیه اتاق‌های بازرگانی و بورس‌های کالایی ترکیه (TOBB) و جهت بررسی زمینه‌های سرمایه‌گذاری مشترک میان دستگاه‌ها و فعالان اقتصادی در دو کشور به ترکیه سفر می‌کنند.

در این سفر دیدارهایی با حصارجیکلی اوغلو، رییس اتحادیه اتاق‌های بازرگانی و بورس‌های کالایی ترکیه (TOBB)، شرکت در جلسه مشترک با اتحادیه اتاق‌های بازرگانی و بورس‌های کالایی ترکیه (TOBB) و بازدید از دانشگاه فنی و اقتصادی اتحادیه اتاق‌های بازرگانی و بورس‌های کالایی ترکیه، شرکت‌های گردشگری و گمرک (GTI) و بازدید از منطقه صنعتی اوستیم انجام خواهد گرفت.

هیات مذکور در ادامه سفر به ترکیه، از تاریخ 5 تا 7 آذرماه به استانبول عزیمت و با واردان، رییس شورای روابط اقتصاد خارجی ترکیه (DEIK)، رییسان اتاق‌های بازرگانی (ITO) و مقامات صنایع استانبول (ISO) دیدار خواهند کرد.

انتهای پیام

کد N1041007