تذکر نقوی به جنتی به دلیل ادبیات اهانت‌آمیز روزنامه‌های اصلاح‌طلب

سیاسی

نماینده مردم ورامین در تذکر و سئوالی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ادبیات اهانت آمیز روزنامه‌های اصلاح‌طلب انتقاد کرده و خواستار برخورد فوری وزیر ارشاد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در تذکری به رحمانی‌فضلی از عدم تسلط وی بر تقسیمات کشوری و عدم رعایت حدود شهرستان‌ها و آدرس غلط دادن به مردم انتقاد کرد.

متن کامل این تذکر به شرح زیر است:

اخیرا حرکت انقلابی مردم شهرستان قرچک علیه فتنه و فتنه‌گران که یادآور حرکت باشکوه آنان در نهم و دهم دی‌ماه ۸۸ بود، در دستور بررسی جنابعالی به استاندار تهران، «از شهرستان ورامین به جای قرچک» یاد شده است که واقعا تعجب‌برانگیز بود که وزیر محترم کشور به حوزه مدیریت و تقسیمات کشوری آشنا نبوده و تسلط ندارد. اگر چه مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان ورامین نیز همین مواضع را دارند، اما عدم تفکیک وزیر کشور جای تعجب دارد.

علاوه بر این نقوی‌حسینی در تذکری به جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار جلوگیری از استفاده از ادبیات اهانت‌آمیز در مورد مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا شده است.

متن کامل این تذکر به شرح زیر است:

اخیرا نشریات اصلاح‌طلب، با انتشار اخبار کذب و غیرواقعی از ادبیات اهانت‌آمیزی استفاده کرده و علیه مردم ولایتمدار، انقلابی و وارثان قیام ۱۵ خرداد ۴۲ توهین نمودند. اگرچه اقدامات قانونی علیه کلیه نشریات و رسانه‌های مذکور انجام خواهد شد و از طریق مراجع ذیصلاح، شکایت علیه آنها صورت خواهد گرفت، ولی انتظار می‌رود جنابعالی در مقابل استفاده از ادبیات اهانت‌آمیز اقدام قاطع و عاجل نمایید.

نقوی‌حسینی همچنین در سئوالی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به هیات رئیسه ارائه شده، خواستار ارائه توضیح در خصوص علت استفاده از ادبیات اهانت‌آمیز مطبوعات و رسانه‌های اصلاح طلب شده است.

متن کامل این سئوال به شرح زیر است:

در سالهای اخیر مطبوعات و رسانه‌های اصلاح‌طلب از ادبیات تند، اهانت‌آمیز و غیراخلاقی بسیاری استفاده می‌کنند و متاسفانه هیچ مرجع و یا شخصیتی نیز تذکری به آنها نمی‌دهد.

اهانت به مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان ورامین با عنوان «داعش‌بازی در ورامین» در تیتر روزنامه قانون، انتشار اخبار کذب و دروغ در مورد حرکت انقلابی مردم شهرستان کرچک از جمله موارد مذکور است.

چرا و به چه دلیلی  مطبوعات و رسانه‌های اصلاح‌طلب غیراخلاقی توهین‌آمیز و خارج از تربیت مطلب می‌نویسند و هیچ مرجعی جلوی آنها را نمی‌گیرد.

 

 

کد N1040745

خواندنی از سراسر وب