تاکید معاون قرآن و عترت بر کشف و حمایت از استعدادهای قرآنی

قرآن کريم

معاون قرآن و عترت ارائه راهکارهای مناسب برای شناسایی و حمایت از استعدادهای ناب قرآنی را از وظایف معاونت قرآن و عترت دانست.

معاون قرآن و عترت ارائه راهکارهای مناسب برای شناسایی و حمایت از استعدادهای ناب قرآنی را از وظایف معاونت قرآن و عترت دانست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی در جلسه مدیران معاونت قرآن و عترت اظهار کرد: یکی از فعالیت‌های جدی پیش روی ما شناسایی و کشف استعداهای قرآنی کشور و در نهایت حمایت و سرمایه‌گذاری برای پرورش آنهاست

وی از مدیران خود خواست با برنامه‌ریزی جامع و ملی طرح شناسایی و حمایت از نخبگان کشوری را در دستور کار خود قرار دهند.

وی قرآن را کتاب امید به زندگی دانست و تاکید کرد: برای جاری شدن امید در کشور نیاز به بهره‌گیری از آموزه‌های قرآنی داریم و تا این کتاب آسمانی در شریان‌های زندگی ما جاری و ساری نباشد امید متبلور نخواهد شد.

حشمتی ادامه داد: دشمن تلاش دارد چهره اسلام را خشن و عبوس جلوه دهد در صورتی که قرآن مظهر امید، نشاط و تعقل است و این چهره‌ای که گروهک تروریستی داعش و تکفیر‌ها به نام اسلام نشان می‌دهند به هیچ وجه مورد تایید اسلام نیست.

در این جلسه گزارش اجمالی از سوی مدیران در خصوص فعالیت‌های پیش روی معاونت ارائه شد.

همچنین برپایی نمایشگاه عکس اربعین و برگزاری همایش کارشناسان قرآنی استان‌ها مورد بحث و بررسی حاضران در این جلسه قرار گرفت.

انتهای پیام

کد N1040509