یک نماینده مجلس: در موضوع برجام به یکدیگر اتهام نزنیم

برجام,تصویب برجام در مجلس

نماینده مردم هشترود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع برجام به نقطه حساسی رسیده از همگان خواست در این باره از اتهام و افترا به یکدیگر خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا) ‌غلامحسین شیری در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس با تبریک هفته بسیج گفت:‌ با رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری و تلاش دولت محترم و همت تیم مذاکره کننده موضوع برجام به نقطه حساسی رسیده و لازم است با همدلی و همزبانی بقیه این راه پرفراز و نشیب را طی کنیم و از اتهام و افترا به هم خودداری کنیم.

وی افزود: قلم به دستان و تریبون داران بدانند که نه مخالفان برجام دلال تحریم هستند و نه مذاکره کنندگان عزیز خائن به ملت و کشور هستند. بلکه باید با فرهنگی فاخر و ادبیاتی مشفقانه با یکدیگر برخورد کنیم و با رعایت خطوط قرمز ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری مذاکرات را تا رسیدن به هدف نهایی دنبال کنیم.

این نماینده مجلس ادامه داد: هر مسئولی که زبان به سخن می گشاید فقط قصه مرگ سهراب را می سراید و مردم خیال می‌کنند خود شاهد ماجرا بوده اما هیچ کس مثل رهبری به دنبال نوش دارو نیست. من به رئیس جمهور، وزرای دولت و همکاران هشدار می‌دهد که هزاران سهراب کشور به دست غول بی کاری کشته می شوند و کسی در فکر این جوانان تحصیل کرده نیست در حالیکه برای خروج از این معضل بزرگ فکری اندیشید.

شیری ادامه داد: پیشنهاد من این است که با اذن رهبری سازمان بسیج سازندگی در همه جای کشور تشکیل شود و جوانان بیکار تحصیل کرده را جذب کند و درراه سازندگی کشور به کار گیرد زیرا با شیوه مدیریت جهادی بسیاری معضلات حل شدنی است و اقتصاد مقاومتی نیز محقق می‌شود.

نماینده مردم هشترود در مجلس با انتقاد از توهین به آذری زبان ها در یک برنامه تلویزیونی گفت:‌ ذربایجان همیشه به عنوان راس ایران درراستای حفظ و حراست از کشور قدم برداشته است.

وی همچنین خواستار تامین قیر برای بهسازی راه های روستایی شد و از وزیر آموزش و پرورش نیز خواست برای بازنشستگان این وزارت خانه که پاداش پایان خدمت دریافت نکرده اند تمهیدی بیاندیشد.

انتهای پیام

کد N1040447