بروجردی:

هنوز خبر جان ‌باختن رکن‌آبادی تأیید نشده است

ايران,عربستان,ایران و عربستان

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بنده هنوز خبر قطعی در خصوص پیدا شدن جسد رکن‌آبادی دریافت نکرده‌ام اما مطرح شدن این خبر به حدی اهمیت دارد که اگر واقعیت داشته باشد سازمان حج و زیارت باید اظهارنظر کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علاءالدین بروجردی در جمع خبرنگاران پارلمانی گفت: تا زمانی که آل سعود نتواند جان باختن رکن‌آبادی را اثبات کند مسأله تعیین تکلیف نشده و فرضیه ربایش ایشان همچنان پررنگ خواهد ماند.

نماینده مردم بروجرد افزود: با توجه به معدود بودن اجساد دفن شده و ادعای سعودی‌ها مبنی بر انجام تست دی‌ان‌ای از اجساد دفن شده اگر سعودی‌ها نتوانند فرضیه جان باختن رکن‌آبادی را اثبات کنند فرضیه ربایش ایشان پررنگ‌تر می‌شود.

بروجردی همچنین سفر پوتین به تهران را در گسترش روابط دوجانبه و منطقه‌ای بسیار مهم توصیف کرد و افزود: حضور پوتین در تهران آغاز فصل جدیدی از آغاز روابط دوجانبه ایران و روسیه است.

وی همچنین با اشاره به حضور ایران در کنار روسیه در مسأله سوریه، گفت: همکاری ایران و روسیه در سوریه و شرایط حاکم بر این کشور به طور چشمگیری تغییر کرده است. این همکاری وضعیت صحنه را در سوریه به طور چشمگیری تغییر داده است.

ادامه دارد

کد N1040386