تیراندازی در شهر نیواورلئان آمریکا 16 زخمی برجای گذاشت

در حالی که صدها تن از مردم برای دیدن ضبط موزیک ویدئویی در زمین بازی نیواورلئان تجمع کرده بودند، دو گروه در بین جمعیت اقدام به تیراندازی علیه یکدیگر کرده و 16 تن را مجروح کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، پلیس طی بیانیه‌ای اعلام کرد، زمانی که تیراندازی در پارک نیواورلئان آغاز شد، نیروهای پلیس برای پراکنده کردن جمعیت به سمت پارک در حرکت بودند.

پلیس می‌گوید، 10 تن پس از این حمله توسط آمبولانس به بیمارستان و 6 تن دیگر با ماشین شخصی به مراکز درمانی منتقل شدند.

جوزف جردن و دوستش که در نزدیکی پارک مذکور اقامت دارند، با صدای تیراندازی به خیابان آمده و پس از آن فهمیدند که یکی از اقوامشان که نوجوانی 14 ساله بوده سه بار از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

جردن درباره تجمع پارک نیواورلئان توضیح داد: جمعیت زیادی هنوز در پارک هستند.

یکی دیگر از حاضران در حادثه پارک می‌گوید: من به همراه دختر 14 ساله‌ام دو یا سه بلوک دورتر از پارک در حال رانندگی بودم و و ناگهان مردم را دیدم که در حال فرار هستند. دختر او مورد اصابت شش گلوله، یکی در زانو و پنج گلوله در کمرش قرار گرفته است.

وی توضیح می‌دهد: پس از این اتفاق پلیس را دیدم که در حال نزدیک شدن به صحنه است. فقط توانستم به سمت پلیس بروم. ماشین او هفت بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

در همین حال "تیلور گمبل"، سخنگوی پلیس نیواورلئان گفت، بازرسان هنوز نمی‌دانند علت تیراندازی چه بوده است.

گمبل تاکید کرد، وضعیت تمامی قربانیان در شرایط پایدار قرار دارد. به گفته شاهدان، عوامل تیراندازی پس از پایان اقدام خود به سرعت محل را ترک کرده‌اند.

به گفته پلیس در زمان وقوع تیراندازی تقریبا 500 نفر در پارک حاضر بوده‌اند.

انتهای پیام

کد N1040119