صفی الدین:

عزمی راسخ‌تر از گذشته برای مقابله با تروریست‌های تکفیری داریم

سیاسی

«سید هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان با اشاره به انفجارهای تروریستی در ضاحیه بیروت تصریح کرد: وقوع این انفجارها عزم ما را برای مقابله با تروریسم راسخ تر از گذشته ساخت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المنار، «سید هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان با اشاره به انفجارهای تروریستی در ضاحیه بیروت طی هفته گذشته تصریح کرد: پس از این انفجارها باید بیش از پیش در میدان نبرد با تکفیریها حاضر باشیم.

بر اساس این گزارش، وی در این زمینه تصریح کرد: انفجارهای ضاحیه بیروت عزم ما را برای مقابله با تروریسم راسخ تر از گذشته ساخت.

رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان با بیان اینکه تروریست های تکفیری پس از شکست در میدان نبرد به کشتار مردم بی گناه روی آورده اند، اظهار داشت: بسیاری از گروه های تروریستی که در زمان های گذشته وجود داشتند، با مجاهدت های رزمندگان مقاومت نابود شدند، اما امروز شاهد هستیم برخی گروه های تروریستی نوظهور برای تجدید قوای خود دست به انجام عملیات های تروریستی می زنند.

سید هاشم صفی الدین در ادامه افزود: در این میان نقش مقاومت در مقابله با تکفیریها از اهمیت بسزایی برخوردار است. علاوه بر این مردم نیز باید با هوشیاری کامل در صحنه حضور داشته باشند.

کد N1039563