آغاز ثبت‌نام یازدهمین دوره طرح اعطای مدرک به حفاظ قرآن از بهمن‌ماه

قرآن کريم,سازمان دارالقران

ثبت نام یازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم از بهمن ماه سال آغاز و تا پایان اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

ثبت نام یازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم از بهمن ماه سال آغاز و تا پایان اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در دهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم 6 هزار و 195 نفر از استان‌های مختلف کشور نام‌نویسی کردند که 2 هزار و 964 نفر به مرحله دوم این آزمون‌ها راه یافتند.

مرحله دوم دهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم به صورت شفاهی، 29 مردادماه آغاز شد و نیمه شهریورماه به پایان رسید.

نتایج مرحله دوم دهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم 10 آبان اعلام شد که بر اساس آن در این مرحله 704 نفر موفق به کسب حدنصاب نمره شدند.

مرحله سوم دهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم دی ماه سال جاری برگزار می‌شود و از میان پذیرفته‌شدگان در مرحله دوم طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم تاکنون تنها 40 نفر شرایط لازم برای راه‌یابی به مرحله سوم این آزمون‌ها را داشتند.

برخی از متقاضیان دوره دوم، نسبت به نتایج اعلام شده، اعتراض داشتند که نتایج پس از بررسی نهایی در روز سه‌شنبه سوم آذرماه در خروجی سامانه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، آزمون‌های طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم هر سال در چهار مرحله به همت سازمان دارالقرآن برگزار می‌شود.

انتهای پیام

کد N1039377