جراره در نطق میان‌دستور:

قطعنامه حقوق بشری سازمان ملل نشان داد «کدخدا» قابل اعتماد نیست

سیاسی

نماینده مردم بندرعباس گفت: قطعنامه حقوق بشری سازمان ملل به آنان که دنبال ارتباط با کدخدا بودند نشان داد که کدخدا قابل اعتماد نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در نطق میان‌دستور گفت: قطعنامه حقوق بشری سازمان ملل به آنان که دنبال ارتباط با کدخدا بودند نشان داد که کدخدا قابل اعتماد نیست.

وی افزود: یک بار دیگر درست بودن سخن منتقدان اثبات شد؛ هر چند در دولت روال شده که منتقدان به جای پاسخ دادن، توهین کنند.

این نماینده مجلس ادامه داد: دولت به اولویت‌های مردم توجه نمی‌کند، اولویت اصلی مردم خودرو نیست که وام ۲۵ میلیون تومانی برای آن پرداخت شود.

جراره گفت: برای وام ۳ میلیونی ازدواج تسهیلات نمی‌دهند، اما چطور است که برای وام خودرو اعتبار هست، چرا از اول نگفتید که ۱۱۰ هزار خودرو در انبارها دارید؟

نماینده مردم بندرعباس با اشاره به اینکه در اقتصاد اصل اول، ثبات است خاطرنشان کرد: متاسفانه شاهد ثبات اقتصادی در کشور نیستیم، چرا مسئولین با مردم صادق نیستند.

وی گفت: در سیل اخیر جان مردم هرمزگان فدای سهم‌خواهی‌های سیاسی شد.  یک نفر چون رئیس ستاد انتخاباتی بوده است، به قیمت جان مردم باید استاندار شود و یا مدیرعامل فولاد خوزستان باید کسی باشد که در ستاد انتخاباتی عکس سیاسی انداخته است.

جراره گفت: برنامه سیاسی آقایان مهمتر از تولید و اقتصاد است و استان هرمزگان فدای بازی‌های سیاسی شده است.

این نماینده مجلس یادآور شد: زمزمه‌های الحاق بخش‌های از هرمزگان به فارس شنیده می‌شود، اما به وزیر کشور هشدار می‌دهم که به هیچ‌وجه به این الحاق‌ها فکر نکند.

 

 

 

کد N1038776